TRW zwiększa zakres usług oferowanych warsztatom

, 24 maja 2016, 12:22

TRW Aftermarket dodał do swojego DARMOWEGO serwisu online „Tech Corner” szereg interaktywnych filmów, zawierających szczegółowe wskazówki techniczne na temat napraw pojazdów. Mechanicy mają możliwość pobrać na komputer lub tablet interaktywny plik PDF, który krok po kroku, pokieruje ich przez poszczególne etapy pracy.

– „Wprowadzane zmiany realizowane są w ramach misji firmy, którą jest stałe poszerzanie zakresu usług internetowych dla mechaników” – powiedział Alexander Knorn, Global Digital Manager Parts & Service TRW.

– „Jako wiodący dostawca części i systemów z grupy Corner Module (hamulce, układy kierownicze i zawieszenia) uważamy, że zadaniem producentów części jest udostępnianie i popularyzacja informacji technicznych, które pomagają chronić integralność i rozwój niezależnego rynku części zamiennych na świecie".

Interaktywne filmy z przewodnikiem technicznym „krok po kroku”

Aktualnie dostępne:

  • Wymiana klocków i tarcz na pływającym zacisku z prowadnicami (Kliknij tutaj, aby wyświetlić interaktywne instrukcje)
  • Wymiana klocków i tarcz na zacisku hamulca typu Colette
  • Wymiana pompy i drążka kierowniczego w elektrohydraulicznym układzie wspomagania (EPHS).

 

Każda z napraw przeprowadzana jest na przykładowym pojeździe. Dzięki temu warsztaty otrzymują kompleksowe instrukcje dotyczące sposobu wykonania naprawy z praktycznymi filmami z wszystkich jej etapów, od demontażu, czyszczenia i wnikliwej kontroli stanu części, aż do montażu i czynności końcowych.

Tech Corner został wprowadzony na rynek w 2014 roku przez TRW Aftermarket jako część strategii cyfrowej firmy i od tego czasu stanowi wsparcie dla mechaników, dostarczając bogatych informacji technicznych na temat produktów TRW. Wszystkie warsztaty zarejestrowane w Tech Corner mają dostęp do całej biblioteki stanowiącej zbiór instrukcji montażowych, filmów instruktażowych, kart charakterystyki i instrukcji serwisowych.

Tech Corner to bardzo pomocne narzędzie dla wszystkich osób zajmujących się pracami warsztatowymi, gdyż w dowolnym momencie umożliwia im znalezienie obszernych informacji na temat produktów TRW.

Aby uzyskać darmowy dostęp do informacji technicznych TRW Aftermarket, zaloguj się lub zarejestruj na Tech Corner: www.trwaftermarket.com/pl/Tech-Corner/

Dowiedz się więcej

Układy wspomagania TRW Aftermarket
Układy wspomagania TRW Aftermarket

W dzisiejszych czasach, od producentów pojazdów na całym świecie oczekuje się zmniejszenia masy pojazdów, obniżenia ich kosztów eksploatacji oraz redukcji emisji spalin. To z kolei przekłada się na producentów części i systemów, którzy opracowują coraz to bardziej zaawansowane technologie oszczędzania paliwa, jak również modyfikują te istniejące. Liderem w tej dziedzinie jest ZF Group, właściciel marki […]

Kampania „Prawdziwe Oryginały” – oferta TRW do układów kierowniczych i zawieszeń
Kampania „Prawdziwe Oryginały” – oferta TRW do układów kierowniczych i zawieszeń

Firma TRW Aftermarket ogłosiła rozpoczęcie trzeciego etapu kampanii multimedialnej „Prawdziwe Oryginały”. Tym razem skupia się ona na wiodących na rynku częściach do układów kierowniczych i zawieszeń. Inicjatywa podkreśla ponad 100-letnie doświadczenie TRW jako dostawcy wyposażenia OE, które przełożyło się na ofertę kierowaną na rynek części zamiennych. Przesłanie „Prawdziwych Oryginałów” skierowane jest do wszystkich odbiorców na […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!