Javier Rodrigo zdobywa nagrodę „Profesjonalista Roku” od ADI Aftermarket

, 24 maja 2016, 7:45

Javier Rodrigo, dyrektor działu Parts & Services Europe w TRW Aftermarket, został uznany Profesjonalistą Roku przez europejską grupę motoryzacyjną Autodistribution International (ADI). Wiadomość ta umacnia pozycję TRW Aftermarket jako wiodącego dostawcy części i systemów z grupy Corner Module oraz zaznacza obecność firmy na globalnym niezależnym rynku części zamiennych.

Uhonorowania dokonał prezes ADI – Thomas Vollmar, podczas gali ADI, która odbyła się 20 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Lamot, w Mechelen w Belgii.

– „Mam wielką przyjemność przekazać tę zasłużoną nagrodę w ręce Javiera. Jest to wyraz naszego uznania dla jego wieloletniej ciężkiej pracy, ujmującej i przyjaznej osobowości oraz profesjonalnej postawy w biznesie” – powiedział Vollmar.

– „Javier zebrał najwięcej głosów od dostawców ADI i uczestników wydarzenia, co jest odzwierciedleniem tego, jak dużą popularnością cieszy się on wśród uczestników rynku części zamiennych. Nagroda ta obrazuje także uznanie dla całego zespołu i pokazuje jak bardzo ceni się dziś markę TRW w całej Europie”.

–  „Wyróżnienie to stanowi ważny krok w moich 23 latach pracy w branży”, dodaje Rodrigo.

– „Jestem niezwykle dumny mogąc odebrać tę prestiżową nagrodę. Należy się ona całemu mojemu zespołowi, gdyż nie byłbym tu dziś, gdyby nie ich niestrudzona praca, oddanie i zaangażowanie. Mój zespół towarzyszył mi podczas zawiązywania, rozwijania i umacniania relacji biznesowych, które zaowocowały zdobyciem tej oto nagrody”.

Podczas tegorocznej gali ADI, przyznana została również nagroda „Dostawca Roku”, którą TRW Aftermarket zdobył w 2003 roku. Tegorocznym laureatem został NISSENS.

ADI to siła napędowa w dziedzinie globalnej dystrybucji części. Grupa posiada 22 partnerów, operujących na terenie 33 krajów, zrzeszając 500 dystrybutorów, działających w ponad 2500 punktach dystrybucji. ADI wspiera swoich partnerów, prowadzących sprzedaż pełnej gamy części, produktów, narzędzi i wyposażenia oraz świadczących kompleksowe usługi warsztatowe. Do usług tych zalicza się także wsparcie techniczne, takie jak coraz popularniejsze szkolenia i infolinia techniczna, gdyż, ze względu na nieustanny rozwój technologii wykorzystywanych w pojazdach silnikowych, zapotrzebowanie na doradztwo
i pomoc techniczną gwałtownie rośnie.

Dowiedz się więcej

Układy wspomagania TRW Aftermarket
Układy wspomagania TRW Aftermarket

W dzisiejszych czasach, od producentów pojazdów na całym świecie oczekuje się zmniejszenia masy pojazdów, obniżenia ich kosztów eksploatacji oraz redukcji emisji spalin. To z kolei przekłada się na producentów części i systemów, którzy opracowują coraz to bardziej zaawansowane technologie oszczędzania paliwa, jak również modyfikują te istniejące. Liderem w tej dziedzinie jest ZF Group, właściciel marki […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!