Myjnia portalowa z iWash

, 25 lutego 2016, 14:49

iWash firmy WaschTec to terminal dotykowy dostosowany do myjni.

Do widzenia, nudna myjnio! Witaj, myjnio przyszłości!

WashTec, wiodący na świecie producent myjni samochodowych na nowo definiuje, jak myć samochody z nowym iWash. Jego interaktywne ekrany dotykowe umożliwiają klientom złożyć swój własny indywidualny program, tak aby ich samochody były idealnie umyte za każdym razem. Od teraz dni sztywnych, zaprogramowanych programów mycia minęły.

Dzisiejsi klienci oczekują elastycznej obsługi i intuicyjnego programu mycia. To jest dokładnie to, co oferuje iWash – kierowcy sami zdecydują, jaki efekt chcą uzyskać w dowolnym dla nich momencie.

Niestandardowe dodatki i intuicyjna obsługa

Po  wybraniu programu podstawowego (mycie szybkie, intensywne mycie lub idealne do pielęgnacji), użytkownicy mogą wybierać z szerokiej gamy niestandardowych dodatków, w tym "usuwania owadów", "intensywnego mycia wysokim ciśnieniem dla usunięcia silnego brudu", "mycia felg", "mycia podwozia" i dodatkowych programów do pielęgnacji pojazdu. Na podstawie wybranych opcji, system kontroli myjni określa optymalny proces mycia i natychmiast prezentuje klientowi łączną cenę i czas mycia dla wybranej kombinacji.

Dowiedz się więcej

Myjnia portalowa z Drive-in
Myjnia portalowa z Drive-in

Klienci myjni chcą czuć się komfortowo. Oczekiwanie na mrozie lub w gorącym słońcu, aż do zakończenia procesu mycia pojazdu to zaprzeczenie komfortu. Nowa myjnia portalowa Drive-in firmy WashTec to całkowicie nowa koncepcja. Myjnie z systemem Drive-in przyciągną klientów. WashTec zapewnia klientom wygodę mycia oraz możliwość skorzystania z licznych zalet. Kup bilet, wjedź, umyj, zrobione! Z […]

Zobacz jak działa myjnia WashTec MultiFlex
Zobacz jak działa myjnia WashTec MultiFlex

Poniższy film prezentuje procedurę mycia pojazdu w myjni WashTec MultiFlex oraz jej efekty.

Myjnia portalowa z Wash&Pay
Myjnia portalowa z Wash&Pay

Rewolucja w dziedzinie myjni samochodowych – usługa Wash&Pay pozwala na elastyczną płatność i zaoszczędzenie czasu. "Najpierw zapłać a następnie umyj" – te czasy już minęły. Od teraz, przy użyciu myjni bramowej (lub portalowej) proces mycia będzie znacznie usprawniony w oparciu o rewolucyjną koncepcję płatności. Takie mycie pojazdu jest najbardziej elastycznym sposobem: jeżeli myjnia jest dostępna, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!