Z tą naprawą to już przesadzili

, 12 lutego 2016, 11:14

Szanujemy mechaników, którzy w warsztacie potrafią zdziałać cuda. Praca mechanika wymaga niesamowitej precyzji, lat nauki i doświadczenia.

Umiemy również docenić, gdy ktoś z beznadziejnego przypadku umie uratować to, co zostało z samochodu. Naprawy po mocnych stłuczkach należą do jednych z najtrudniejszych. Są jednak pewne granice, których przekraczać nie wolno, a o których Ci rosyjscy mechanicy chyba nie słyszeli. Jesteśmy jeszcze w stanie zrozumieć, choć nie pochwalamy, naprawę luksusowej limuzyny takiej jak BMW, które prezentowaliśmy na początku tego miesiąca. Co powodowało jednak tymi mechanikami, podczas naprawy Deawoo za kilka tysięcy złotych? Jakim cudem tak duża naprawa w takim samochodzie w ogóle się opłacała? Nie mamy zielonego pojęcia dlaczego mechanicy podjęli się całej operacji.

Takie naprawy nie należą do najbezpieczniejszych dla późniejszego kierowcy. W razie jakiegokolwiek wypadku auto złoży się niczym harmonijka, ciekawe kto weźmie wtedy odpowiedzialność? Mehcanicy z tego kanału również za nic mają sobie zasady BHP co widać na innych filmach zamieszczonych w sieci. Jednego tym "fachowcom" odmówić nie można, są pewni tego co robią skoro wszystkie naprawy umieszczają na dedykowanym kanale YouTube.

Dowiedz się więcej

Złożyli jedną Hondę z dwóch Hond – wszystko pokazali w Internecie
Złożyli jedną Hondę z dwóch Hond – wszystko pokazali w Internecie

Niewielu blacharzy, którzy dokonują podobnych operacji chwali się nimi w sieci. Filmik pokazuje jak z dwóch, na pozór całkowicie rozbitych aut, zrobić jedno „bezwypadkowe”. Fachowość i moralność tej procedury pozostawiamy do oceny naszych Czytelników. Recz działa się za oceanem, jednak nie mamy wątpliwości, że podobne "naprawy" przeprowadzane są także na naszym kontynencie, czego dowodzi np. […]

Co sądzisz o takiej naprawie BMW?
Co sądzisz o takiej naprawie BMW?

Mówi się, że nie ma gorszej inwestycji niż zakup luksusowego auta, które w momencie wyjechania z salonu traci od kilku do kilkunastu procent wartości. Łatwo zatem wyobrazić sobie, jak kosztowna dla limuzyny może być ewentualna stłuczka. Istnieją mechanicy, którzy są w stanie uratować każde auto. Żeby uprzedzić narzekanie malkontentów, że taka naprawa to zwykły szwindel, […]

Tak wygląda silnik, w którym nie wymieniono oleju od 130 tys. km
Tak wygląda silnik, w którym nie wymieniono oleju od 130 tys. km

Dlaczego regularna wymiana oleju w silniku jest niezbędna? Żadne tłumaczenie nie jest w stanie przebić obrazu. Zobaczcie jak wygląda wnętrze silnika po przejechaniu 84 tysięcy mil, a więc około 135 tys. km bez wymiany oleju. Uważamy, że tego typu plakaty powinny wisieć na ulicach, by przestrzegać ludzi przed skutkiem niedbalstwa o silniki we własnych samochodach.

Posłuchaj jak brzmi silnik Malucha w… wersji Turbo!
Posłuchaj jak brzmi silnik Malucha w… wersji Turbo!

Kto z nas nie tęskni za Fiatem 126p, czyli popularnym Maluchem, który zmotoryzował Polskę. Ten pasjonat postanowił wziąć na warsztat fabryczny, dwucylindrowy silnik małego Fiata i tchnąć w niego rajdową duszę. Brzmi co najmniej jak Subaru! Konstruktor, znany w internecie jako 91cinek10 budował sportowego Malucha przez kilka lat. Początkowo chciał tylko podnieść niewielką moc silnika, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Juras, 12 lutego 2016, 23:33 0 0

Za takie rzeczy powinien być kryminał!!! Bo to tak jak by ktoś wam zafundował wcześniej czy później śmierć tyle się o takich praktykach pisze mówi i co i nic tak naprawdę tyle w temacie!!

Odpowiedz