Bezpieczeństwo nigdy nie było tak atrakcyjne…

, 1 października 2015, 12:19

Żarówki Philips WhiteVision nadają reflektorom samochodowym doskonały wygląd, a jednocześnie poprawiają bezpieczeństwo. Ten niesamowity halogen ze światłem bielszym o 40% (temperatura barwowa 4300 K) łączy unikatową wydajność ze stylowym wyglądem samochodu.

Bezpieczeństwo nigdy nie było tak atrakcyjne...

Ten produkt nie tylko wygląda elegancko, lecz także zapewnia o 60% więcej światła na drodze. Oznakowanie pasów ruchu oraz znaki drogowe są jeszcze lepiej widoczne, dzięki wyższej temperaturze barwowej i innowacyjnej białej poświacie ksenonowej. Bielsze i bardziej kontrastowe światło wspomaga koncentrację i gwarantuje komfortową jazdę w nocy.

Żarówki WhiteVision są produkowane ze szkła kwarcowego z powłoką zabezpieczającą przed promieniami UV, zgodnie z najwyższymi standardami Philips. Takie szkło jest bardziej wytrzymałe niż zwykłe szkło twarde i ma doskonałą odporność na ekstremalne temperatury oraz wibracje. Wydłuża to trwałość, która przekracza 450 godzin.

WhiteVision dostępne są w typach H1, H3, H4 i H7 oraz jako oświetlenie sygnalizacyjne w wersji T4W i W5W.

Więcej informacji o najnowszej generacji lamp halogenowych oraz o innych produktach z szerokiej oferty Philips można znaleźć na stronie www.philips.pl/motoryzacja.

Dowiedz się więcej

Dwie sekundy szybciej…
Dwie sekundy szybciej…

Widoczność na większą odległość to więcej czasu na reakcję, na potencjalne niebezpieczeństwa na drodze. Nowa generacja żarówek do reflektorów samochodowych Philips X-TremeVision gwarantuje o 130 procent więcej światła w stosunku do konwencjonalnych halogenowych żarówek samochodowych. Dzięki tej innowacji kierowcy widzą na odległość do 45 metrów większą niż w przypadku zwykłych żarówek halogenowych. Przy prędkości 80 […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!