TRWmoto uruchamia nową wersję strony internetowej

, 8 września 2015, 16:19

TRW Automotive Aftermarket uruchomiła nową stronę internetową obejmującą ofertę produktów do motocykli – TRWmoto.com. Krok ten to część strategii firmy, mającej na celu rozwój oferty cyfrowej na rok 2015 i wsparcie TRW w dążeniu do objęcia pozycji lidera w dziedzinie oferty cyfrowej firm motoryzacyjnych.

Zwiększona funkcjonalność strony internetowej TRWmoto oznacza wiele ulepszonych funkcji i korzyści, które oferują klientom i dealerom wszystko to, co potrzebują do szybszego, łatwiejszego i dokładniejszego dostępu do informacji. Co więcej, w celu zaspokojenia potrzeb rosnącego rynku, strona internetowa jest teraz dostępna także w języku rosyjskim.

„Nowa funkcjonalność, wsparcie techniczne on-line i nowoczesna baza danych na temat parku pojazdów sprawiają, że strona internetowa TRWmoto jest nad wyraz atrakcyjna”, mówi Ulf Haase, Motorcycle Manager w TRW.

„Zarówno atrakcyjny, intuicyjny design, jak i funkcjonalność nowej strony TRWmoto.com wzorowane są na stronie TRWaftermarket.com. Plany zakładają połączenie w przyszłości obu stron internetowych”.

Użytkownicy mogą teraz w wyszukiwarce podać numer części w celu weryfikacji odpowiedniego modelu danego produktu. Na stronie dostępne są pełne dane techniczne, w tym skład materiałowy, wymiary, waga, jak również rysunki montażowe w skali 1: 1 oraz instrukcje instalacji. Ponadto, w dziale download znajduje się zbiór wskazówek i porad technicznych oraz najnowsze katalogi.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku, firma TRW poczyniła znaczne inwestycje na rzecz poprawy oferty cyfrowej.

Ostatnie działania rozwojowe obejmują: uruchomienie darmowej aplikacji wyszukującej części do samochodów osobowych i ciężkich samochodów użytkowych na terenie Europy i Azji, dostępnej do pobrania z App i Google Play Store; wprowadzenie darmowej bazy informacji technicznych „Tech Corner” oraz uruchomienie w najbliższej przyszłości nowego, ulepszonego zintegrowanego katalogu www.trwaftermarket.com, który umożliwia użytkownikom identyfikację części samochodowych przy użyciu numeru identyfikacyjnego pojazdu (VIN) lub podobnego.

„Technologia jest motorem naszej branży”, dodaje Haase. „Jako wiodący dostawcy części i systemów motoryzacyjnych na globalny rynek części zamiennych, wspieramy naszych klientów poprzez zapewnienie im szczegółowych i aktualnych informacji za pośrednictwem preferowanych przez nich kanałów”.

 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!