TRW zdobywa nagrodę Kromeda za najlepsze na rynku zestawienie odpowiedników numerów OE klocków hamulcowych

, 8 września 2015, 15:58

Firma TRW Aftermarket pokonała silną konkurencję, w tym niektóre z największych marek w dziedzinie technologii hamulcowej, zdobywając tytuł „Numer jeden” za bazę odpowiedników numerów OE klocków hamulcowych (ang. „cross-reference data”). Prestiżowa nagroda przyznana została TRW na corocznej gali przez organizację Kromeda, znany włoski bank danych motoryzacyjnych.

Konkurencja otwarta była zarówno dla dostawców wyposażenia oryginalnego jak i niezależnych dostawców na rynku części zamiennych.

Nagrodę sponsorowała Autofficina Autorizzata, platforma internetowa dla mechaników samochodowych, której bazę danych prowadzi Kromeda. Tytuł został przyznany firmie TRW podczas gali Autopromotec 2015. Organizowana co dwa lata 26-ta międzynarodowa wystawa sprzętu motoryzacyjnego i części zamiennych odbyła się pod koniec maja w Bolonii, we Włoszech.

„Zapewnienie warsztatom dostępu do aktualnych, rzetelnych danych jest niezwykle ważne dla rozwoju biznesu i wzrostu gospodarczego na świecie”, powiedział wręczając nagrodę David Giardino, dyrektor magazynu branżowego „Notiziario Motoristico”.

„Oczywiste jest, że TRW inwestuje dużo czasu, wysiłku i energii w utrzymanie dobrych relacji z producentami pojazdów, bez których sukces ten nie byłby możliwy. Starania  te znajdują odzwierciedlenie w osiąganych wynikach i dlatego spośród grona znanych marek, TRW był wyraźnym zwycięzcą”.

„Jesteśmy niezwykle dumni, z przyznanego nam przez organizację Kromeda wyróżnienia oraz z tego, że nasza praca uznawana jest za najlepszą w branży. Prawie każda licząca się firma motoryzacyjna we Włoszech działa w porozumieniu z Kromeda, stąd przyznanie nam takiej nagrody stanowi dla nas wielkie wyróżnienie”, powiedział odbierając nagrodę Massimo Pellegrino, dyrektor handlowy TRW we Włoszech.

„W 2015 roku będziemy obchodzić dziesiątą rocznicę współpracy TRW i Kromeda, co czyni to wydarzenie tym bardziej wyjątkowym. Otrzymana nagroda jest uhonorowaniem olbrzymiej pracy całego zespołu i motywuje nas do kontynuowania działań na rzecz rozwoju zaawansowanych technologicznie, innowacyjnych rozwiązania motoryzacyjnych”, dodał Emanuele Castelnovo, General Manager TRW.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!