Myjnie samoobsługowe WashTec

, 16 czerwca 2015, 14:29

Myjnie samoobsługowe cieszą się dużą popularnością zarówno wśród klientów jak i inwestorów. Oferują szerokie możliwości mycia, kilkoma programami, z polerowaniem włącznie.

Myjnie firmy WashTec można wyposażyć w chemię płynną lub proszkową, wosk nakładany na zimno lub gorąco, dodatkowe programy mycia np. felg czy program polerowania szczotką.

WashTec oferuje rozwiązania jedno- i wielostanowiskowe. W zabudowie międzystanowiskowej, kontenerze lub z modułem w pomieszczeniu technicznym. Klienci myjni mogą je uruchamiać za pomocą monet, żetonów, kluczy abonamentowych.

Dowiedz się więcej

Nowo otwarta myjnia tunelowa WashTec
Nowo otwarta myjnia tunelowa WashTec

Inwestycja powstała w Tomaszowie Mazowieckim, przy stacji paliw RAV. Myjnia oferuje szereg programów mycia, z polerowaniem włącznie. Myjnia obsługuje pojazdy o wysokości do 2,40 m i szerokości do 2,40 m. Ponadto charakteryzuje się bardzo dużą wydajnością do 50 samochodów na godzinę. Myjnia jest bardzo łatwa w obsłudze. Ale również bardzo wygodna dla klientów. Czas mycia […]

Drive-In. Większe obroty – większy komfort – większe bezpieczeństwo
Drive-In. Większe obroty – większy komfort – większe bezpieczeństwo

Myjnia „Drive-In”, dostępna w ofercie WashTec pozwala na oszczędność czasu oraz większy komfort kierowcy podczas mycia pojazdu. Większe obroty Skracamy czas potrzebny na wsiadanie i wysiadanie z pojazdu. Dzięki czemu przyspieszamy całkowity czas procesu mycia. Również czas oczekiwania między kolejnymi samochodami zostanie skrócony. Klienci mogą szybciej zacząć, co jest szczególnie istotne w dniach natężonego ruchu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!