Program „Automotive Diamonds” dostępny także dla mechaników w Czechach

, 8 maja 2015, 13:47

Szybko rozwijający się program lojalnościowy „Automotive Diamonds”, zrzeszający firmy motoryzacyjne na niezależnym rynku części zamiennych, jest już dostępny także w Czechach, obejmując marki DENSO, Philips i TRW.

– „To ważny rozwój dla Automotive Diamonds i przede wszystkim wspaniała wiadomość dla warsztatów działających na terenie Czech.” – powiedział Aleksander Knorn, rzecznik „Automotive Diamonds” z ramienia TRW.

Uruchomiony zaledwie trzy lata temu program nabiera rozpędu, zyskując coraz więcej zwolenników i nowych partnerów. Punkty promocyjne, czyli "diamenty" są przyznawane na zakup produktów konkretnych firm, a następnie punkty te wymieniane są na nagrody rzeczowe. Regularnie wprowadzane promocje wpływają na coraz większą popularności programu, co ma bez wątpienia pozytywne oddziaływanie na wyniki sprzedaży.

Czeski rynek części zamiennych rośnie i stwarza firmom wiele możliwości rozwojowych. Charakteryzuje go jasna struktura, a średni wiek pojazdów – 14 lat, sprawia, że rynek ten w znaczący sposób przyczynia się do wzrostu gospodarczego w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Czynniki takie jak stale powiększający się park pojazdów oraz zwiększające się dochody pozwalają rokować, że rynek ten utrzyma ponadprzeciętną tendencję wzrostową także w ciągu najbliższych lat.

Szczegóły dotyczące programu można znaleźć na stronie: www.automotivediamonds.com. Jest ona dostępna w ośmiu językach: angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, portugalskim, polskim, czeskim i holenderskim.

Dowiedz się więcej

„Automotive Diamonds” – nowe korzyści na niezależnym rynku części zamiennych
„Automotive Diamonds” – nowe korzyści na niezależnym rynku części zamiennych

„Automotive Diamonds” to zrzeszający liczne grono partnerów program lojalnościowy dla warsztatów na niezależnym rynku części zamiennych. W ramach członkostwa w programie, każdy warsztat otrzyma specjalne pudełko do zbierania etykiet, co przyspieszy i ułatwi proces odsyłania etykiet, jak również obniży koszty pocztowe. Dzięki temu mechanicy będą mogli jeszcze szybciej otrzymać nagrody za zakup produktu. Ponadto, zrzeszone […]

Elektryczny hamulec postojowy TRW do samochodów dostawczych
Elektryczny hamulec postojowy TRW do samochodów dostawczych

TRW wykorzysta opracowaną przez siebie technologię elektrycznego hamulca postojowego (EPB) o obniżonej masie i różnorodnych funkcjach w segmencie mniejszych samochodów użytkowych, wprowadzając pierwszy na rynku elektryczny hamulec przeznaczony do montażu w samochodach użytkowych produkowanych od 2017 w Ameryce Północnej. – ,,Rozszerzenie zastosowania naszego elektrycznego hamulca postojowego o segment samochodów dostawczych i SUVów ma istotne znaczenie […]

Program „Automotive Diamonds” nagrodzony
Program „Automotive Diamonds” nagrodzony

Podczas gali Loyalty Awards 2015 w Londynie, program „Automotive Diamonds” został uhonorowany tytułem najlepszego programu lojalnościowego B2B roku 2015. Jako jedyny program z branży motoryzacyjnej w kategorii B2B, „Automotive Diamonds” – multipartnerski program skierowany do niezależnych warsztatów na rynku wtórnym – w walce o tytuł pokonał światowe marki, takie jak Heineken, L'Oreal, Imperial Tobacco czy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!