TEDGUM producentem podkładek do podnośników samochodowych

, 28 kwietnia 2015, 16:36

Firma TEDGUM w swojej ofercie posiada podkładki do podnośników samochodowych, począwszy od mniejszych, hydraulicznych, tak zwanych „żab”, aż po podnośniki kolumnowe.

Podkładki oferowane przez firmę TEDGUM są dostępne w wielu rozmiarach do różnego rodzaju podnośników. Podczas targów motoryzacyjnych dało się zauważyć ogromne zainteresowanie właśnie tym asortymentem. Dotychczas, wiele osób odwiedzających nasze stoisko podczas targów motoryzacyjnych nie wiedziało, że można takie podkładki nabyć u dystrybutorów części samochodowych, oczywiście w dużo niższych cenach, niż te oferowane przez autoryzowane serwisy.

Pamiętajmy o tym, aby podkładki spełniały swoją rolę, czyli stabilnie trzymały samochód muszą być w dobrym stanie. Jeśli podkładki są zużyte stwarza to bardzo duże niebezpieczeństwo dla osób pracujących pod tak podniesionym samochodem. Natomiast, jeśli podnośnik jest objęty dozorem Urzędu Dozoru Technicznego UDT możemy mieć pewność, że nie zostanie on dopuszczony do dalszej eksploatacji podczas takiej kontroli UDT.
 

Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę TEDGUM

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!