Nowa strona internetowa TEDGUM wraz z katalogiem zawieszeń samochodowych

, 28 kwietnia 2015, 16:08

Strona internetowa TEDGUM podąża za najnowszymi trendami w tworzeniu witryn www. Wygodny w obsłudze i przejrzysty interfejs pozwala na szybkie dotarcie do poszukiwanych treści. Dla odbiorców przygotowano aż osiem wersji językowych.

Strona, dostępna pod dobrze znanym klientom adresem: www.tedgum.pl, jest responsywna, dzięki czemu jej przeglądanie jest wygodne zarówno na monitorach komputerów stacjonarnych, jak i na tabletach czy smartfonach.

Na tym nie koniec zmian. Firma TEDGUM udostępniła dla wszystkich klientów nowy katalog ze schematami zawieszenia przedniego i tylnego oraz zawieszenia silnika. Katalog jest dostępny pod adresem: www.tedgum.pl/pl/katalog.html.

[[photogallery=53]]

To kolejna odsłona katalogu firmy TEDGUM ze schematami. Schematy zostały przedstawione w sposób „przestrzenny”, by klient nie miał problemów z wyborem właściwego elementu. Oferta zawarta w katalogu to ponad 8000 referencji, wraz ze zdjęciami produktów, a przede wszystkim z dokładną specyfikacją towaru (jego opis i zastosowanie – model, typ, rocznik, pojemność silnika itp.), dzięki czemu ryzyko popełnienia ewentualnych błędów w identyfikacji zostało zmniejszone do minimum.

Katalog umożliwia sprawdzenie on-line dostępności elementów, które wyszukiwane mogą być według schematu, marki samochodu, nazwy elementu oraz numeru TEDGUM. Treści zawarte w katalogu są rzetelnym źródłem informacji, wszystkie nowe wdrożenia w produkcji elementów zawieszenia są niezwłocznie udostępniane tak, by klienci mieli na bieżąco dostęp do nowości, których firma TEDGUM wprowadza kilkadziesiąt miesięcznie.

Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę TEDGUM

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!