Regenerowane wtryskiwacze Common Rail do samochodów osobowych i dostawczych – BX

, 22 kwietnia 2015, 10:41

Elektrycznie sterowane wtryskiwacze to jedne z najważniejszych elementów systemu wtryskowego Common Rail. Produkty te dostępne są również jako regenerowane fabrycznie – Bosch eXchange (BX).

Regeneracja Bosch polega na wymianie wszystkich zużywających się części wtryskiwacza. Wymiana obejmuje następujące elementy: rozpylacz, nakrętkę, sprężyny, zestaw zaworu, pierścień uszczelniający komorę wysokociśnieniową i króciec przyłączeniowy. Wysoka precyzja standardów produkcyjnych wraz z restrykcyjną kontrolą jakości gwarantują maksymalną niezawodność eksploatacji.

Przy naprawie samochodu warto skorzystać z programu Bosch eXchange, ponieważ obniża to znacznie koszt naprawy. Niesprawny lub niefachowo naprawiony wtryskiwacz może skutkować problemami w eksploatacji samochodu, doprowadzając nawet do uszkodzenia silnika. Konsekwencje wynikające z rozszczelnienia układu Common Rail o ciśnieniu do 2500 barów mogą być kosztowne. Wtryskiwacze piezoelektryczne nie są naprawialne w serwisach Diesla, natomiast są dostępne w ramach programu BX. Dlatego program wymiany części Bosch eXchange jest bardzo dobrym wyborem.

Korzyści ze stosowania produktów regenerowanych Bosch eXchange (BX)

  • Szeroka oferta produktów regenerowanych, wysoki stopień pokrycia rynku.
  • Cena korzystniejsza niż dla nowej części.
  • Duża żywotność i gwarancja zachowania pełnej funkcjonalności i sprawności.
  • Skrócenie czasu naprawy pojazdu poprzez wykorzystanie gotowego do montażu produktu BX.
  • Łatwa kalkulacja ceny naprawy dzięki dokładnej znajomości ceny produktu.
  • Zgodność z aktualną technologią regeneracji – stosowane zawsze nowe części zużywające się.
  • Ekologiczność: oszczędność zasobów naturalnych i obniżenie emisji CO2.
  • Gwarancja taka sama jak dla nowych komponentów.

 

Atrakcyjne ceny wtryskiwaczy BX – zobacz tabelę

 

Więcej na: www.motobosch.pl

Dowiedz się więcej

Regenerowane części Bosch ze specjalnymi etykietami
Regenerowane części Bosch ze specjalnymi etykietami

W przyszłości wtryskiwacze Common Rail i pompy wtryskowe Bosch będą otrzymywały certyfikat jakości potwierdzający, że zostały naprawione przez serwis Bosch Diesel Centrum lub Bosch Diesel Service. Naprawę będą potwierdzały naklejane na części etykiety. Naklejane na części „etykiety identyfikacyjne naprawy” będą dokumentowały naprawę wykonaną przez wykwalifikowanego specjalistę. Informacje te można łatwo uzyskać za pomocą bezpłatnej aplikacji […]

Nowe rozwiązania techniczne w alternatorach Bosch
Nowe rozwiązania techniczne w alternatorach Bosch

Bosch wprowadza ekoinnowacje do produkowanych przez siebie alternatorów. Celem jest redukcja emisji CO2 w ramach limitów przyznanych producentom samochodów. Prawodawca nakazuje, aby pojazdy były ekonomiczne i niskoemisyjne, ale kierowcy szukają nie tylko efektywności, ale także przyjemności z jazdy. Bosch stara się dowieść, że te dwa cele można ze sobą pogodzić dzięki najnowszej innowacji ekologicznej. Alternatory […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!