Wkrótce pierwszy test w ramach AP EXPERT

, 25 marca 2015, 14:11

2 marca ruszyła II edycja promocji AP EXPERT. Zaczynają się eliminacje do Wielkiego Finału, który odbędzie się 12 września 2015 r. W dniach 1-14 kwietnia będzie dostępny pierwszy z czterech testów, który pozwoli ocenić nie tylko poziom wiedzy teoretycznej, ale także umożliwi zdobycie dodatkowych punktów, a przez to zwiększy szansę na udział w Wielkim Finale.

Główna nagroda, oprócz tytułu mechanika roku, to najnowszy model Volkswagen Passat 2015, który otrzymał już prestiżowy tytuł Car of the Year. Na pozostałych wielkich Finalistów czekają także zestawy sprzętu warsztatowego i weekend pełen mocnych emocji. Wszyscy Finaliści, czyli 100 najlepszych ekspertów, będzie  zaproszonych na event obfitujący w wielkie gwiazdy polskiej estrady, wspaniałych konferansjerów, ale także niezapomniane rajdowe wrażenia, które zapewni zespół rajdowy RMF 4RACING Team.

Promocja skierowana jest do klientów warsztatowych firmy Auto Partner SA, którzy dokonają zakupów w czasie trwania promocji i wypełnią testy na specjalnie przygotowanej platformie www.apexpert.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!