Katalog online Nissens

, 24 marca 2015, 11:15

Nissens udostępnia każdemu klientowi bez konieczności logowania dostęp do katalogu online, który zawiera aktualizowaną na bieżąco o nowości bazę produktową Nissens.

Katalog online w zakresie np. nowej linii produktowej 2015 – dmuchaw kabinowych – zawiera oprócz dokładnych rysunków dmuchaw – także zdjęcia 360°.
Podobnie w zakresie sprężarek samochodowych – katalog zawiera oprócz rysunków – także po  4 zdjęcia sprężarki, dla każdej z referencji.

Link do katalogu Nissens: www.nissens.com.pl/katalog (lub odpowiednia zakładka na stronie www.nissens.com.pl).

Dowiedz się więcej

Porady Nissens w zakresie montażu dmuchaw kabinowych
Porady Nissens w zakresie montażu dmuchaw kabinowych

Należy ostrożnie przenosić oraz trzymać dmuchawę podczas montażu. Szczególnie wirnik dmuchawy jest elementem delikatnym, łatwo jest go uszkodzić lub pozbawić wyważenia. Uszkodzony lub niewyważony wirnik będzie powodował głośną pracę dmuchawy, wibracje, a w skrajnym przypadku awarię dmuchawy. Uwaga – należy upewnić się przed montażem, że w dmuchawie nie pozostała torebka ze środkiem higroskopijnym wkładanym do […]

Nissens informuje o wdrożeniu do oferty ciekawych nowości: 2 ref. intercoolerów do Nissan X-Trail (roczniki 2001-2007)
Nissens informuje o wdrożeniu do oferty ciekawych nowości: 2 ref. intercoolerów do Nissan X-Trail (roczniki 2001-2007)

2 nowe intercoolery są produktami wykonanymi z aluminium, zarówno rdzenie jak i zbiorniki (odlewy). Zbiorniki osadzone są w rdzeniu na uszczelce elastycznej wysokotemperaturowej, poprzez klamrowanie rdzenia (zaciskanie ząbków płyty na zbiorniku). W wymienionych wyżej autach, intercoolery osadzone są bezpośrednio na silniku, podlegają znacznym drganiom przez co ich żywotność jest relatywnie krótka – pękają rurki rdzenia […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!