MotoInnowacje 2014 – wręczenie pamiątkowych dyplomów

, 24 listopada 2014, 14:07

Jak co roku, uczestnicy targów Inter Cars dokonali ostatecznego wyboru zwycięskich produktów w konkursie MotoInnowacje. Przedstawicielom producentów najlepszych części oraz wyposażenia warsztatów wręczyliśmy pamiątkowe dyplomy.

MotoInnowacje 2014 – dyplomy

W kategorii Produkt, po raz kolejny triumf na swoim koncie zapisała firma Brembo. Tym razem uczestnicy targów docenili jej nowość – tarcze pływające. Dyplom MotoInnowacji odebrali Ewa Burdzińska, Federico Silvestri, Tomasz Skrzesiński i Marek Jeleń.

Drugi stopień podium w tym roku należał do Delphi, której regenerowane turbosprężarki otrzymały ponad 1000 głosów uczestników targów. Nagrodę wręczyliśmy Iwonie Koziei-Grabowskiej i Piotrowi Podrażce z działu marketingu Delphi Polska.

Trzecie miejsce w tegorocznych MotoInnowacjach zajęły chłodnice First Fit firmy Nissens. Nagroda trafiła w ręce Artura Gołembniaka i Jarosława Tunkiela.

 

W kategorii Wyposażenie Warsztatowe triumfował produkt Texy – stacja KONFORT 780 BI-GAZ. Nagrodę odebrała Barbara Masłowska, Managing Director Texa Poland.

Monika Marzec i Przemysław Treliński odebrali dyplom w imieniu firmy Magneti Marelli. Urządzenie TPMS Connect EVO zajęło drugie miejsce w naszym konkursie.

Jedyną firmą, która uplasowała się na podium w obu kategoriach była Delphi. Głosujący w konkursie MotoInnowacje docenili analizator jakości paliwa, od niedawna oferowany przez firmę także na niezależnym rynku motoryzacyjnym.

 

Dziękujemy wszystkim głosującym i gratulujemy firmom, których produkty znalazły się w czołówce naszego konkursu. Podczas targów rozlosowane zostały nagrody dla oddających głosy. Firmy, których produkty zdobyły największe uznanie publiczności zostaną przez nas nagrodzone.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!