MEWA Bio-Circle – czyszczenie części maszyn i urządzeń bez użycia rozpuszczalników.

, 18 listopada 2014, 16:26

Firma MEWA od wielu lat oferuje w systemie full-service czyściwa tekstylne do rożnych zastosowań. Uzupełnieniem tego systemu jest ekologiczne urządzenie do czyszczenia części MEWA Bio-Circle.

Urządzenie MEWA Bio-Circle umożliwia efektywne i ekologiczne czyszczenie części maszyn i urządzeń, nie stwarzając przy tym zagrożeń dla zdrowia. Stosowany do czyszczenia płyn nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Tłuszcze, oleje, sole i pył ulegają rozkładowi biologicznemu przez znajdujące się w płynie mikroorganizmy. 

MEWA Bio-Circle spełnia wszelkie formalne wymagania i przepisy obowiązujące dla tego typu urządzeń. Urządzenie oferowane jest w dwóch wersjach – mini i maxi.Urządzenie w mniejszej wersji można łatwo przemieszczać. Dzięki zintegrowanej podstawie na kółkach może ono być przesuwane w dowolne miejsce i ustawiane tam, gdzie akurat jest niezbędne. MEWA Bio-Circle Mini posiada powierzchnię roboczą o wymiarach (szerokość x głębokość): 610×500 mm.

MEWA Bio-Circle Maxi opracowana została jako stacjonarne urządzenie ze stołem roboczym. Charakteryzuje się ono optymalną wydajnością i trwałością, prostotą obsługi oraz dużą nośnością wynosząca do 220 kg. Duża powierzchnia robocza urządzenia o wymiarach (szerokość x głębokość): 880×580 mm umożliwia czyszczenie również dużych części, które mogą być efektywnie czyszczone przy zastosowaniu długiego giętkiego przewodu, zaopatrzonego na końcu w odpowiedni pędzel.

Producent zapewnia, że urządzenie Bio-Circle ma wiele zalet w porównaniu do urządzeń tego typu tradycyjnie stosowanych w zakładach i warsztatach. Pozwala osiągnąć optymalny rezultat czyszczenia, jest bezpieczne w użyciu dzięki zastosowaniu płynu nie zawierającego rozpuszczalników, a zarazem jest ekologiczne i wygodne w obsłudze. Jest też zawsze gotowe do użycia dzięki oferowanej przez firmę MEWA usłudze full-service, bowiem MEWA dba o to, aby filtry były wymieniane na czas, aby w urządzeniu był uzupełniany płyn czyszczący i aby w odpowiednim czasie były wymieniane zużywające się części. W ustalonych odstępach czasowych pracownik firmy MEWA dokonuje pełnego przeglądu urządzenia. To pozwala zredukować nakład pracy związany z utrzymaniem urządzenia w dobrym stanie i umożliwia jego optymalne użytkowanie.

Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę MEWA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!