HELLA Techworld – gratka dla warsztatowców

, 15 sierpnia 2014, 8:45

Firma HELLA zachęca do korzystania z technicznego portalu internetowego Techworld. Strona zawiera wiedzę techniczną oraz wskazówki przydatne w codziennej praktyce warsztatowej.

Z myślą o warsztatach

HELLA Techworld to narzędzie, które z założenia ma stanowić wsparcie w codziennej pracy każdego warsztatu. Portal  łączy w sobie obszerną wiedzę ekspercką z informacjami technicznymi, dotyczącymi problemów pojawiających się przy przeglądzie lub naprawie samochodu. HELLA Techworld zawiera ponad 1 200 praktycznych wskazówek dotyczących diagnozy i napraw dedykowanych konkretnym pojazdom, liczne filmy techniczne związane z głównymi obszarami działalności HELLA – oświetleniem, elektryką, elektroniką, systemami termicznymi. Narzędzie zawiera także obszerne materiały do samodzielnego i dalszego kształcenia. Wbudowany moduł treningów online pozwala na przetestowanie w każdej chwili zdobytej wiedzy. Funkcja wyszukiwania wspomagana jest przez wyszukiwarkę Google. Portal dostępny jest w języku polskim.
 

Dla aktualnych oraz przyszłych użytkowników HELLA Techworld powstał specjalny film, gdzie zaprezentowany został portal i jego funkcje:

 

Portal jest dostępny pod adresem www.hella.com/techworld lub po zeskanowaniu przedstawionego obok kodu QR.

Dowiedz się więcej

HELLA na Targach Inter Cars 2014
HELLA na Targach Inter Cars 2014

Podczas największych targów branżowych w Polsce, HELLA zaprezentuje bogaty asortyment swoich produktów. Firma przygotuje aż dwa stoiska. Jedno z nich będzie mieściło się w strefie wyposażenia warsztatowego, drugie w tzw. „Strefie ciężkiej”, czyli przeznaczonej dla rynku ciężarowego. Wielkie stoisko na największych targach Główne targowe stoisko HELLA będzie mieściło się na imponującej powierzchni 128 m kw. […]

Wycieraczki HELLA – dopasowane do potrzeb kierowców
Wycieraczki HELLA – dopasowane do potrzeb kierowców

Wycieraczki samochodowe stanowią pokaźną część asortymentu firmy HELLA. Bogaty wybór pozwala użytkownikom dopasować optymalny produkt, zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych, a nawet rolniczych. Oferta dla 94% samochodów Wycieraczki uchodzą za jeden z najmniej skomplikowanych elementów wyposażenia samochodu. Jest to błędny pogląd, gdyż pełniona przez nie istotna funkcja zmusza producentów do stałego udoskonalania oraz […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!