HELLA na Targach Inter Cars 2014

, 14 sierpnia 2014, 8:16

Podczas największych targów branżowych w Polsce, HELLA zaprezentuje bogaty asortyment swoich produktów. Firma przygotuje aż dwa stoiska. Jedno z nich będzie mieściło się w strefie wyposażenia warsztatowego, drugie w tzw. „Strefie ciężkiej”, czyli przeznaczonej dla rynku ciężarowego.

Wielkie stoisko na największych targach

Główne targowe stoisko HELLA będzie mieściło się na imponującej powierzchni 128 m kw. Zostanie zlokalizowane w strefie wyposażenia warsztatowego, ale prezentowana przez nie oferta będzie znacznie szersza. Stoiska będą podzielone na część warsztatową oraz części zamiennych.

W dziale warsztatowym, HELLA skoncentruje się na zaprezentowaniu zwiedzającym oferty należących do niej marek Nussbaum, Gutmann, Behr.

  • HELLA NUSSBAUM Solutions to specjalista w dziedzinie klimatyzacji. Poza doskonale znanymi na rynku stacjami do obsługi klimatyzacji Husky, marka posiada bogaty asortyment narzędzi i urządzeń – od generatorów ozonu po testery kompresorów CLT1.
  • BEHR HELLA Service jest ekspertem w zakresie systemów termicznych. Asortyment z zakresu chłodzenia i klimatyzacji to owoc wieloletniego doświadczenia wysokiej klasy specjalistów w swojej dziedzinie.
  • HELLA GUTMANN wspiera warsztaty w ramach całego procesu wykonywania naprawy – od przyjęcia pojazdu, przez szybką diagnostykę i wyszukanie błędów, po udostępnienie danych technicznych oraz zapewniania pomocy przy przeprowadzaniu naprawy. Główne produkty tej marki to urządzenia diagnostyczne, stacje do obsługi klimatyzacji i testery akumulatorów.

 

Na stoisku HELLA nie może zabraknąć bogatej oferty części zamiennych. Tym razem producent skupi się na prezentacji oświetlenia dodatkowego (w tym rozwiązań w zakresie świateł do jazdy dziennej DRL) oraz swoich kompetencji na rynku OE (rozwiązania dla najnowszej limuzyny Audi A8). Oprócz tego na stoisku HELLA pojawią się produkty konsumenckie, takie jak wycieraczki czy żarówki. Sporo uwagi firma przeznaczy także nowemu portalowi warsztatowemu Hella Tech World.

Producent stara się zapewnić warsztatom wsparcie w każdym aspekcie ich pracy. Z tego powodu, uruchamiane są kompleksowe rozwiązania, tzw. HELLA koncept: Parts, Tools, Services. Wszystkie szczegóły działalności firmy będzie można poznać właśnie na targach Inter Cars.

HELLA w części ciężarowej

Firma HELLA dostarcza swoje produkty również na rynek ciężarowy – zarówno na pierwszy montaż, jak i aftermarket. Do pojazdów ciężarowych, autobusów, maszyn rolniczych, pojazdów specjalnych i innych HELLA oferuje nowoczesne systemy oświetleniowe. Firma posiada także bardzo szeroką gamę wycieraczek do pojazdów ciężarowych.

Te i inne produkty HELLA będzie można obejrzeć podczas targów Inter Cars, na specjalnej ekspozycji w tzw. "Strefie ciężkiej".

 

14. targi części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatów Inter Cars SA. odbędą się w dniach 5-7 września 2014 r. na warszawskim Lotnisku Bemowo.

Dowiedz się więcej

Wycieraczki HELLA – dopasowane do potrzeb kierowców
Wycieraczki HELLA – dopasowane do potrzeb kierowców

Wycieraczki samochodowe stanowią pokaźną część asortymentu firmy HELLA. Bogaty wybór pozwala użytkownikom dopasować optymalny produkt, zarówno do pojazdów osobowych, jak i ciężarowych, a nawet rolniczych. Oferta dla 94% samochodów Wycieraczki uchodzą za jeden z najmniej skomplikowanych elementów wyposażenia samochodu. Jest to błędny pogląd, gdyż pełniona przez nie istotna funkcja zmusza producentów do stałego udoskonalania oraz […]

HELLA Techworld – nowy techniczny portal internetowy
HELLA Techworld – nowy techniczny portal internetowy

Techniczny portal internetowy HELLI jest już dostępny. Strona zawiera wiedzę techniczną oraz wskazówki przydatne w codziennej praktyce warsztatowej. Portal HELLA Techworld HELLA Techworld to narzędzie, które z założenia ma stanowić wsparcie w codziennej pracy każdego warsztatu. Portal  łączy w sobie obszerną wiedzę ekspercką z informacjami technicznymi, dotyczącymi problemów pojawiających się przy przeglądzie lub naprawie samochodu. […]

HELLA Techworld – gratka dla warsztatowców
HELLA Techworld – gratka dla warsztatowców

Firma HELLA zachęca do korzystania z technicznego portalu internetowego Techworld. Strona zawiera wiedzę techniczną oraz wskazówki przydatne w codziennej praktyce warsztatowej. Z myślą o warsztatach HELLA Techworld to narzędzie, które z założenia ma stanowić wsparcie w codziennej pracy każdego warsztatu. Portal  łączy w sobie obszerną wiedzę ekspercką z informacjami technicznymi, dotyczącymi problemów pojawiających się przy […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!