Części do układów kierowniczych TRW na wyposażeniu jednej trzeciej samochodów w Europie

, 5 czerwca 2014, 12:35

Firma TRW Automotive Aftermarket opublikowała dane wykazujące, iż dzięki kluczowym innowacjom w technologię układów kierowniczych oraz znaczących postępach w dziedzinie regeneracji, jeden na trzy pojazdy w Europie jest wyposażony w co najmniej jeden element układu kierowniczego TRW. Statystyki te podkreślają pozycję TRW, jako lidera wśród dostawców produktów z grupy Corner Module.

– ,,TRW posiada dziesiątki lat doświadczenia i gromadzenia specjalistycznej wiedzy, co zaowocowało milionami pojazdów wyposażonych w systemy firmy. Nasza oferta części z grupy układów kierowniczych i zawieszeń (S&S) nie ma sobie równych. Niemal wszyscy nasi klienci na całym świecie korzystają zarówno z oferty nowych, jak i regenerowanych części.” – wyjaśnia Andrea Peelen, Global Product Group Manager w dziale Parts & Service TRW – ,,Oferując naszym klientom kompleksową obsługę, począwszy od nadzoru nad projektem, jesteśmy w stanie zapewnić im dokładnie to, czego potrzebują, dzięki czemu łatwiej im sprzedać wyprodukowane części na swoich rynkach.” – dodaje.

TRW inwestuje znaczne środki w badania i rozwój, stale prowadząc pracę nad coraz wytrzymalszymi i lżejszymi materiałami. W wyniku tego, opracowana została nowatorska konstrukcję sworznia kulowego, który może przyjąć na siebie o 15% większe obciążenia w stosunku do konkurencyjnych projektów na rynku. Element jest również mniejszy, co wiąże się z dodatkową korzyścią zredukowanej wagi i przestrzeni potrzebnej na montaż części.

Najnowsze filmy TRW, obrazujące specyfikę oferty Corner Module przedstawiają: w jaki sposób firma świadczy usługi i wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania OE; jak wygląda bezkonkurencyjny proces regeneracji części w wyspecjalizowanych zakładach firmy; jak bardzo korzystny wpływ na środowisko oraz bezpieczniejszą i wydajniejszą jazdę ma wykorzystanie innowacyjnych, lżejszych materiałów.

Aby obejrzeć materiał, odwiedź www.trwaftermarket.com/CornerModuleTV

– ,,W TRW, bardzo poważnie podchodzimy do tematu ochrony środowiska i w możliwie jak największym stopniu wdrażamy strategie sprzyjające ochronie środowiska. Pod kątem zużycia energii, proces regeneracji wykorzystuje jedynie 20% energii potrzebnej do produkcji nowych części” – mówi Michael von Linden, International Remanufacturing Leader w TRW. – ,,Za sprawą ciągłego rozwoju technologii jak i metodologii regeneracji, tylko w ciągu ostatnich pięciu lat firma TRW przyczyniła się do redukcji emisji CO2 do atmosfery o blisko 22000 ton, co stanowi równowartość emisji powstałej w wyniku przebycia 133.750.000 kilometrów, bądź masy 900 załadowanych ciężarówek.” – dodaje.

Własne wyspecjalizowane zakłady i ponad 25 lat doświadczenia sprawiają, że TRW utrzymuje pozycję lidera na europejskim rynku, posiadając w ofercie ponad 1300 regenerowanych części do układów kierowniczych.

– ,,Jesteśmy w uprzywilejowanej pozycji, posiadając spółkę matkę, która opracowuje i wytwarza technologie, na których opierają się nasze części. Cała ta wiedza i doświadczenie umożliwiają nam stworzenie oferty regenerowanych części, które są dosłownie jak nowe ” – dodaje von Linden – ,,Ten sam standard, ta sama wydajność, taka sama gwarancja”.

Komentarze

Brak komentarzy!