Skraplacze malowane fabrycznie

, 2 kwietnia 2014, 10:14

Oferta chłodnic klimatyzacji Nissens obejmuje ponad 1 000 ref. produktów. W ramach tej oferty, aż ponad 400 ref. występuje w komplecie z osuszaczem zintegrowanym (oznaczenie w katalogu integrated dryer) lub z zamontowanym osuszaczem (with dryer), przez co zakup dodatkowego filtra-osuszacza klimatyzacji nie jest konieczny.

Wybrane chłodnice klimatyzacji Nissens dedykowane do aut, w których najczęściej występują problemy z korozją, dostarczane są w standardzie z naniesioną powłoką ochronną, mającą zapewnić dodatkową ochronę antykorozyjną. Skuteczność powłoki ochronnej potwierdzono przez wielokrotne testy korozyjne przeprowadzane w tzw. mgle solnej. Zalety chłodnic klimatyzacji dostarczanych w standardzie z powłoką ochronną:

  • dodatkowe zabezpieczenie aluminiowej chłodnicy przed czynnikami zewnętrznymi i korozją
  • wydłużona trwałość produktu w stosunku do wersji bez powłoki ochronnej
  • powłoka wykonana fabrycznie.

 

200 ref. skraplaczy malowanych fabrycznie dostępne przed sezonem 2014. Kolor powłoki – czarny (oznaczenie w katalogu corrosion protected).
Wybrane kondensery oznaczone w katalogu jako First-Fit, dostarczane są w kartonie w ramach tej samej cenyrazem z kompletem o-ringów.

 

Doboru części Nissens można dokonać wg katalogu Nissens online, dostępnego dla każdego bez konieczności logowania pod adresem www.nissens.com.pl, zakładka Katalogi.

Dowiedz się więcej

Nowości Nissens na sezon klimatyzacji 2014
Nowości Nissens na sezon klimatyzacji 2014

Na sezon klimatyzacji Nissens przygotował szeroką gamę nowości produktowych, w zakresie chłodnic klimatyzacji, sprężarek, osuszaczy oraz parowników… Chłodnice klimatyzacji szeroka gama ponad 1 000 ref. chłodnic klimatyzacji w ofercie ponad 100 ref. nowości w kondenserach, wdrożonych do oferty na sezon 2014 ponad 400 ref. chłodnic klimatyzacji dostarczanych jest z osuszaczem (zintegrowany lub wbudowany w chłodnicę) […]

Sprężarki klimatyzacji samochodowej
Sprężarki klimatyzacji samochodowej

Na sezon 2014 Nissens poszerzył ofertę sprężarek klimatyzacji (produkty fabrycznie nowe) o ponad 90 nowych referencji, w tym znacznie rozbudowana została oferta do samochodów ciężarowych. Na chwilę obecną oferta sprężarek pokrywa ok. 1 400 ref. OE, tj. ok. 5 500 aplikacji. Wszystkie sprężarki zalewane są fabrycznie olejem (właściwy typ, lepkość i ilość). W wybranych ref. […]

Nissens First Fit – produkty z dodatkowymi częściami w komplecie
Nissens First Fit – produkty z dodatkowymi częściami w komplecie

,,First Fit” to oznaczenie grupy produktów Nissens, które nadają się do sprawnego montażu w samochodzie. Największym udogodnieniem systemu ,,First Fit” są dołączone dodatkowe elementy i części służące do montażu chłodnicy lub sprężarki. W zależności od modelu auta oraz sposobu zamocowania w nim wymiennika ciepła, w pudełku z tak oznaczoną chłodnicą znajdziemy wszelkiego rodzaju niezbędne dodatki: śruby, […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!