Już ponad 17 tysięcy zgłoszeń do Sachs Race Challenge 2014

, 14 marca 2014, 9:24

Minęły dwa miesiące od rozpoczęcia zapisów do akcji Sachs Race Challenge. Przez ten czas ZF Services odnotowała już ponad 17 tysięcy zgłoszeń. Organizatorzy zadecydowali o rozpoczęciu akcji o jeden dzień wcześniej niż pierwotnie planowano. Pierwsze szkolenia rozpoczną się już 21 maja na Torze Rakietowa we Wrocławiu.

Dwa dni szkoleń Sachs Race Challenge 2014 we Wrocławiu skierowane będą do warsztatów zaopatrujących się w części marek Sachs, Lemförder, ZF Parts oraz ZF Lenksysteme, u takich dystrybutorów jak: Fota, Opoltrans, Hart, Martex, Inter Parts, AD Polska, Auto Zatoka oraz Euromaster.

Podstawowym warunkiem udziału w akcji jest zakup części przez dany warsztat w okresie od 1 stycznia do 10 maja 2014 roku, na kwotę minimalną (wynoszącą w zależności od wielkości warsztatu: dla warsztatów osobowych – od 2 do 6 tysięcy złotych, a dla warsztatów ciężarowych – od 4 do 12 tysięcy złotych). Do udziału w akcji można zgłosić się bezpośrednio u dystrybutorów.

Więcej informacji o Sachs Race Challenge 2014

Bieżące informacje na temat Sachs Race Challenge 2014 są dostępne także na stronie internetowej www.zf.com/pl. Można je również uzyskać kontaktując się z poszczególnymi dystrybutorami lub warszawskim biurem ZF.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!