Promocja, jakiej jeszcze nie było: TEXA DLA LOJALNYCH oraz TYLKO DLA CIEBIE 50%

, 27 lutego 2014, 17:03

Od wielu lat TEXA dostarcza na rynek profesjonalny sprzęt diagnostyczny. Niektóre ze starszych modeli urządzeń nie posiadają już zdolności technicznych umożliwiających pełne wykorzystanie potencjału dynamicznie rozwijającej się platformy diagnostycznej IDC4 TEXA. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom szerokiej grupy swoich dotychczasowych klientów, TEXA oferuje niewiarygodne korzystną ofertę wymiany starych urządzeń na nowe.

Ograniczona czasowo promocja TEXA DLA LOJALNYCH skierowana jest wyłącznie do posiadaczy urządzeń diagnostycznych TEXA starej generacji, takich jak Axone 2000 Car i Truck, Navigator Classic, Navigator Mobile, Axone 3 Mobile Car i Truck. Ich właściciele mogą zakupić na preferencyjnych warunkach jeden z najnowszych testerów TEXA: Navigator TXTs lub TXC i przenieść na nie oprogramowania ze starych testerów, bez żadnych dodatkowych opłat. W praktyce oznacza to oszczędność nawet do 40%! *

Dodatkowo, jeśli użytkownik posiada na starym urządzeniu aktualny abonament Texpack Car lub Texpack Truck, będzie mógł go przenieść na nowe urządzenie również bez żadnych dodatkowych kosztów. To jeszcze nie wszystko! W przypadku, gdy urządzenie nie posiada aktualnej wersji oprogramowania, jego właściciel będzie mógł wykupić bieżącą wersję w cenie 150 € bez ponoszenia opłat za zaległe wersje. Jeśli natomiast urządzenie pracuje jeszcze wciąż na nieaktualnej już wersji oprogramowania TRUCK Light, migrację do wersji PLUS otrzyma bezpłatnie.

Opcja „TYLKO DLA CIEBIE 50%” oznacza możliwość zakupu najnowszego urządzenia AXONE4 TRUCK w zestawie z NAVIGATOREM TXTs za połowę ceny nowego sprzętu w przypadku złomowania starego urządzenia.

Warto przypomnieć, że korzystanie z najnowszych urządzeń i wersji oprogramowań TEXA otwiera dostęp do licznych udoskonaleń i ofert takich jak najnowsze aplikacje APP, ciągła aktualizacja, opcja DASHBOARD dla środowiska TRUCK, czy wdrażanej od ubiegłego roku kampanii poszerzenia bazy diagnostycznej oprogramowania CAR o bardzo liczne modele i systemy pojazdów AZJAtyckich.

Aby poznać dalsze szczegóły promocji skontaktuj się z naszymi autoryzowanymi dystrybutorami, lub z naszym biurem w Krakowie pod numerem telefonu 12-617 05 00. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej okazji.

*Cena jest uzależniona od indywidualnych ofert autoryzowanych dystrybutorów Texa

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!