Stacja klimatyzacji z testerem diagnostycznym

, 27 lutego 2014, 17:02

Złożoność współczesnych, nowoczesnych pojazdów nie ominęła układów klimatyzacji. Dlatego też, posiadanie narzędzia diagnostycznego zintegrowanego ze stacją klimatyzacji, jest kluczowe do zapewnienia wysokiej jakości obsługi klienta w warsztacie.

TEXA, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w diagnostyce, daje teraz swoim stacjom klimatyzacji KONFORT 760R, 770S i 780R możliwość wykonania pełnej diagnostyki układu klimatyzacji pojazdu.

Ten wyjątkowy efekt pochodzi z doskonałej integracji stacji KONFORT z praktycznym i zaawansowanym urządzeniem diagnostycznym NANO SERVICE. Wewnątrz jego praktycznej i ergonomicznej obudowy kryje się nowoczesna technologia, która umożliwia diagnostykę systemu klimatyzacji, bez użycia kabli. Informacje pochodzące z NanoService są wyświetlane na ekranie stacji za pomocą wygodnego połączenia Bluetooth. To zintegrowane rozwiązanie pozwala na proste i szybkie przejście ze środowiska autodiagnostyki do obsługi układu klimatyzacji, co umożliwia warsztatom oferowanie kompleksowej i profesjonalnej obsługi swoim klientom.

Wszystkie informacje związane z promocją znajdziesz na naszej stronie www.texa.com/infokonfort lub u autoryzowanego dystrybutora TEXA, który bierze w niej udział.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!