CALL CENTER TEXA dostępny dla wszystkich, nieodpłatny dla posiadaczy aktywnego abonamentu TEXPACK

, 27 lutego 2014, 17:01

Już od ponad pół roku prężnie działa Serwis Wsparcia Technicznego CALL CENTER TEXA w Polsce. Udziela on wyczerpujących informacji związanych z obsługą urządzeń oraz skutecznego wsparcia podczas diagnostyki i napraw pojazdów z grupy samochodów osobowych oraz ciężarowych, w zakresie wszystkich możliwych systemów sterowania obecnych w danym pojeździe a mianowicie: silnika, systemu hamulcowego, trakcji, systemów komfortu, zawieszenia itd.

Infolinia jest dostępna w dni robocze w godzinach 8:30-16:30 pod numerem telefonu 0048.12 617 05 17* i obsługiwana jest w języku polskim. Oferuje kilka kanałów wsparcia: klasyczną rozmowę telefoniczną, kontakt mailowy z towarzyszącymi mu załącznikami graficznymi oraz diagnostykę zdalną i zdalne wsparcie techniczne świadczone za pośrednictwem kanałów elektronicznych. Taki rodzaj usług łączy w sobie zarazem niskie koszty i szybki czas reakcji.

Oferta specjalna ważna od 1 marca 2014:

Call Center jest bezpłatny w przypadku wykupionej aktualizacji rocznej oprogramowania – tzw .Texpack. Klient, który wykupił aktualizację roczną otrzyma ponadto dostęp do:

  1. BIULETYNÓW TECHNICZNYCH: kompletnych procedur naprawczych i serwisowych;
  2. FUNKCJI WYSZUKIWANIA ROZWIĄZAŃ powered by GOOGLE, która umożliwia sprawne przeszukiwanie bazy danych TEXA w poszukiwaniu rozwiązań i procedur naprawczych dla problemów spotkanych wcześniej przez innych mechaników na całym świecie i zebranych w międzynarodowych ośrodkach Call Center TEXA.
     

Call Center jest bezpłatny dla klientów, którzy mają aktualną wersję oprogramowania lub maksymalnie 2 wersje zaległe

Call Center mogą wykupić wszyscy posiadacze testerów niezależnie od posiadanej wersji oprogramowania bez konieczności wykupu aktualizacji rocznej

Więcej informacji uzyskacie Państwo dzwoniąc pod podany wyżej numer infolinii bądź kontaktując się z Działem Technicznym pod numerem telefonu 12/263 10 12.

*stawka za minutę połączenia zgodnie z cennikiem operatora

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!