Katalog Brembo 2013/2014: wszędzie i dla wszystkich

, 15 stycznia 2014, 9:50

Nowy, zmodernizowany katalog Brembo powstał, aby wyposażyć klientów w nowoczesne i cyfrowe źródło informacji. Ponad 500 nowych referencji, w tym 200 to nowe klocki hamulcowe. W sumie oferta odpowiada w 98% na zapotrzebowanie parku samochodowego. Z katalogu Brembo można korzystać nie tylko na stacjonarnym komputerze, a także w ruchu, dzięki aplikacji w systemie Android.

Kompletny katalog produktów Brembo

Nowe wydanie katalogu Brembo zawiera wszystkie linie produktowe: tarcze, klocki i hamulce bębnowe. Wszystkie opisy są także w języku polskim. Katalog dostępny jest w wersji drukowanej, on-line a także w TecDoc. Wszystkie opisy z ujednoliconą klasyfikacją pojazdów, zawierają aktualne i kompletne informacje.

Kliknij, aby skorzystać z katalogu on-line

Katalog Brembo w wersij on-line gwarantuje dostęp do wszystkich informacji, wskazuje aplikację i dostępne do niej produkty.  Po drukowaną wersję katalogu można zwrócić się do swojego dostawcy Brembo.

Aplikacja Brembo Parts: teraz także w wersji na Android

Z katalogu Brembo można korzystać nie tylko na stacjonarnym komputerze, a także w ruchu, bez żadnych ograniczeń. Stała aktualizacja danych, dokładne informacje i wygodne wyszukiwanie w dowolnym czasie i miejscu za pomocą tableta lub smartfona.

Po niedawnej premierze pierwszej aplikacji do przeglądania katalogu Brembo Aftermarket na urządzenia firmy Apple, teraz można pracować z katalogiem także na urządzeniach z systemem Android.

Niedługo po wprowadzeniu na rynek pierwszej aplikacji, pobrano ją 8000 razy. Teraz Brembo poszerza swoją ofertę na Aftermarket, dzięki czemu aplikację można pobrać także z Google Play. Obsługa programu jest intuicyjna i przyjazna użytkownikowi. Z głównego menu można przejść do kategorii produktu: tarcze/klocki lub bębny/szczęki i wyszukać określoną referencję przez wprowadzenie kodu Brembo lub podając model i rok produkcji pojazdu.

Podobnie jak w katalogu on-line, także aplikacja Brembo Parts dostarcza wszystkich niezbędnych danych technicznych, dla referencji obecnych w katalogu.

Dowiedz się więcej

Specjalnie dla aftermarketu – nowa strona internetowa Brembo teraz także w języku polskim
Specjalnie dla aftermarketu – nowa strona internetowa Brembo teraz także w języku polskim

Nowa strona internetowa dla Aftermarketu, nowy katalog dostępny w wielu różnych formach i aplikacja Brembo Parts dla systemu Android – włoska marka przedstawia rozwiązania stworzone z myślą o fachowcach i ich pracy. Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Nowe rozwiązania Brembo stworzone, aby ułatwić Twoją pracę – www.bremboparts.com Kolejny raz firma Brembo udowadnia, że potrzeby […]

Nowy projekt Brembo – lżejsze tarcze hamulcowe
Nowy projekt Brembo – lżejsze tarcze hamulcowe

Brembo stworzyło nowe hamulce tarczowe lżejsze o 10-15% od standardowych produktów. Projekt jest owocem współpracy z firmą Daimler AG. Zaletą lekkich tarcz ma być przyczynianie się do redukcji zużycia paliwa i przez to, zmniejszanie wpływu na środowisko. Innowacyjne tarcze Brembo do nowych modeli Mercedes – Benz Brembo we współpracy z Daimlerem opracowało całkowicie nową technologię […]

Test dla mechaników na nowej stronie internetowej Brembo
Test dla mechaników na nowej stronie internetowej Brembo

Nowa strona internetowa Brembo ma za zadanie zapewniać specjalistom od części zamiennych jak najszerszy dostęp do informacji. Oprócz tego na stronie dostępny jest test „Jakim rodzajem zawodowca jesteś?”, który może stanowić rozrywkowe urozmaicenie codziennej pracy. Nowa strona internetowa www.bremboparts.com powstała, by dostarczać niezbędną wiedzę techniczną specjalistom od sprzedaży i obsługi części zamiennych. Brembo stworzyło specjalną […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!