Specjalnie dla aftermarketu – nowa strona internetowa Brembo teraz także w języku polskim

, 15 stycznia 2014, 9:38

Nowa strona internetowa dla Aftermarketu, nowy katalog dostępny w wielu różnych formach i aplikacja Brembo Parts dla systemu Android – włoska marka przedstawia rozwiązania stworzone z myślą o fachowcach i ich pracy.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić? Nowe rozwiązania Brembo stworzone, aby ułatwić Twoją pracę – www.bremboparts.com

Kolejny raz firma Brembo udowadnia, że potrzeby profesjonalistów są dla niej ważne. Dzięki innowacjom i nowym technologiom stara się ułatwić pracę specjalistów od układów hamulcowych.

Nowa strona internetowa jest przeznaczona specjalnie dla mechaników i specjalistów od części zamiennych. Można znaleźć tu mnóstwo informacji o wszystkich liniach produktowych, w tym charakterystykę techniczną, schematy oraz nowości wprowadzane do oferty. W strefie technicznej, Brembo oferuje użytkownikom całą swoją wiedzę o układach hamulcowych: instrukcje montażu, porady dotyczące konserwacji oraz bardzo prosty w obsłudze katalog on-line zawierający wszystkie niezbędne informacje dla każdej referencji: aplikację, wymiary, rysunki techniczne.

Dla entuzjastów motoryzacji na stronie znajduje się wiele materiałów marketingowych, filmików i relacji z międzynarodowych imprez branżowych.

Specjalna część strony jest przeznaczona dla tych fachowców, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Akademia Hamulcowa zawiera interaktywne szkolenie techniczne z opisami, ilustracjami i wyjątkową prezentacją 3D (augmentedreality).

Akademia Hamulcowa Brembo nagradza warsztaty, które poświęcają swój czas i siły na szkolenia załogi i są świadome faktu, że sukces zależy od ich odpowiedniego przygotowania i profesjonalizmu. Brembo docenia to zaangażowanie i chętnie wiąże swoją markę z tymi, którzy to robią. Program Brembo Ekspert wspiera profesjonalne warsztaty materiałami reklamowymi, narzędziami i urządzeniami diagnostycznymi, aby ułatwić im codzienną pracę.

Ponadto po zalogowaniu można uzyskać dostęp do specjalnych akcji promocyjnych, informacji technicznych i specjalnych treści zarezerwowanych dla członków ”Moje Brembo”.

Brembo jest bardzo aktywne w sieci i poza swoją stroną internetową osiąga doskonałe wyniki także we wszystkich mediach społecznościowych: ma ponad 500.000 fanów na Facebooku i aktywnie kontaktuje się z użytkownikami na Twiterze, YouTube, LinkedIn, Pinterest i Google+.

 

Bądź naszym gościem! Czekamy na Twoją wizytę! www.bremboparts.com

Dowiedz się więcej

Katalog Brembo 2013/2014: wszędzie i dla wszystkich
Katalog Brembo 2013/2014: wszędzie i dla wszystkich

Nowy, zmodernizowany katalog Brembo powstał, aby wyposażyć klientów w nowoczesne i cyfrowe źródło informacji. Ponad 500 nowych referencji, w tym 200 to nowe klocki hamulcowe. W sumie oferta odpowiada w 98% na zapotrzebowanie parku samochodowego. Z katalogu Brembo można korzystać nie tylko na stacjonarnym komputerze, a także w ruchu, dzięki aplikacji w systemie Android. Kompletny […]

Nowy projekt Brembo – lżejsze tarcze hamulcowe
Nowy projekt Brembo – lżejsze tarcze hamulcowe

Brembo stworzyło nowe hamulce tarczowe lżejsze o 10-15% od standardowych produktów. Projekt jest owocem współpracy z firmą Daimler AG. Zaletą lekkich tarcz ma być przyczynianie się do redukcji zużycia paliwa i przez to, zmniejszanie wpływu na środowisko. Innowacyjne tarcze Brembo do nowych modeli Mercedes – Benz Brembo we współpracy z Daimlerem opracowało całkowicie nową technologię […]

Test dla mechaników na nowej stronie internetowej Brembo
Test dla mechaników na nowej stronie internetowej Brembo

Nowa strona internetowa Brembo ma za zadanie zapewniać specjalistom od części zamiennych jak najszerszy dostęp do informacji. Oprócz tego na stronie dostępny jest test „Jakim rodzajem zawodowca jesteś?”, który może stanowić rozrywkowe urozmaicenie codziennej pracy. Nowa strona internetowa www.bremboparts.com powstała, by dostarczać niezbędną wiedzę techniczną specjalistom od sprzedaży i obsługi części zamiennych. Brembo stworzyło specjalną […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!