Rozkręć swój biznes z częściami ROLL

8 maja 2023, 11:16

Samochody dostawcze to prawdziwa armia pojazdów, zapewniających codzienne funkcjonowanie wielu gałęzi gospodarki. Każdy jej członek musi pracować solidnie i niezawodnie. Aby zapewnić ten stan, warto wybierać solidnych dostawców części.

Części ROLL

Części ROLL – jakość oryginału w cenie zamiennika

Jednym z kluczowych elementów nadwozia samochodów dostawczych są drzwi suwane, umiejscowione z boku pojazdu. Są one wielokrotnie otwierane i zamykane, co naraża je na zużycie. Kiedy niezbędna jest naprawa, warto postawić na części, które rozwiążą problem raz na zawsze.

Specyfika napraw pojazdów dostawczych jest bardzo prosta, auto musi być naprawione jak najszybciej i trwale, a to dlatego, żeby nie mieć przerw w pracy i móc zarabiać dla właściciela. Z powodu użytkowego charakteru dostawczych pojazdów, istotny jest także aspekt ekonomiczny naprawy. Właśnie dlatego warto wybierać rozwiązania oferujące gwarancję jakości, dostępne w rozsądnej cenie.

Firma ROLL produkuje i dostarcza najwyższej jakości rolki i wózki zawiasów drzwi, dzięki którym wszystkie elementy płynnie pracują. Części te zostały zaprojektowane i udoskonalane przez polskich inżynierów, wykonane z najlepszych materiałów i wyprodukowane w Polsce. Od lat cieszą się powodzeniem i uznaniem wśród fachowców.

ROLL – odpowiedź na potrzeby mechaników

Części ROLL Innowacyjność i stosowanie najlepszych rozwiązań technologicznych to znak rozpoznawalny fabryki znad Wisły. Wszystko dlatego, żeby od samego początku wyróżniać się jakością produktu oraz jego wykonania.

Warto zaznaczyć, że części ROLL powstają w konsultacji z mechanikami, zajmującymi się naprawą samochodów. To na bazie ich sugestii wprowadzane są usprawnienia, dzięki którym firmie udało się zminimalizować współczynnik reklamacji. Części posiadają zabezpieczenie antykorozyjne, są idealnie spasowane, co zapewnia łatwość montażu. Co szczególnie istotne z perspektywy mechanika, części są dostarczane wraz ze wszystkimi elementami potrzebnymi do przeprowadzenia montażu.

Wyjątkowe cechy produktów ROLL:

  • Sworznie współpracujące z rolkami, tulejkami wykonane ze stali kwasoodpornej
  • Rolki wykonane ze specjalnego tworzywa o podwyższonej wytrzymałości na ścieranie
  • Zastosowanie łożysk uszczelnionych 2RS z uszczelkami gumowymi
  • Powłoka lakiernicza z atestem wykonana metodą kataforezy solidnie zabezpiecza całość elementu przed korozją.

Więcej informacji na temat firmy ROLL i jej produktów można znaleźć na stronie: https://rollsc.pl/

Artykuł sponsorowany ROLL

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!