TRW Diamonds – zbieraj punkty za zakup produktów TRW i wymieniaj je na cenne nagrody

, 4 września 2013, 16:23

TRW-Diamonds to program premiowy dla naszych partnerów warsztatowych. Poprzez diamenty TRW pragniemy nagrodzić właścicieli warsztatów za wybór naszych produktów, a zarazem skutecznie wspierać ich w codziennej pracy.

Jak działa TRW-Diamonds?

W prosty sposób: za szereg produktów TRW otrzymuje się określoną liczbę Diamentów. W tym celu wystarczy tylko wyciąć etykiety produktów (Uwaga: nie wolno uszkodzić kodu kreskowego) i przesłać do nas w zwykłej kopercie. Prosimy o użycie dołączonej do listu powitalnego naklejki z adresem zwrotnym. Etykiety najlepiej wysyłać zbiorczo, po 3 do 6 tygodni regularnego zbierania. Wszystkie nadesłane etykiety są skanowane i na tej podstawie każdemu uczestnikowi naliczane są punkty-Diamenty. Przyznane Diamenty można następnie wymienić na atrakcyjne nagrody.

Jak otrzymać nowe naklejki z adresem?

Aby etykiety z opakowań produktów TRW mogły zostać prawidłowo przyporządkowane, należy używać wyłącznie naklejek z adresem przeznaczonych specjalnie dla zarejestrowanego uczestnika. Gdy naklejki się skończą, można w każdej chwili zamówić nową partię w naszym Centrum Serwisowym. Wszystkie niezbędne dane kontaktowe można znaleźć na stronie www.TRWdiamonds.com.

Jakie są korzyści z uczestnictwa w programie „TRW-Diamonds“?

Stosowanie produktów TRW opłaca się podwójnie: klienci warsztatów otrzymują doskonałej jakości markowe części jednego z czołowych producentów, natomiast mechanicy mogą otrzymać w zamian wiele atrakcyjnych nagród!

Jak zgłosić się do programu TRW-Diamonds?

Wystarczy wejść na stronę www.TRWdiamonds.com. Po zarejestrowaniu się, uczestnik otrzyma od nas pakiet powitalny z wyczerpującymi informacjami oraz zestaw naklejek adresowych potrzebnych do odsyłania etykiet. Rejestracji można także dokonać na stoisku TRW w ciągu trwania Targów.

Jakie nagrody można otrzymać?

Diamenty TRW można wymienić na szereg różnych nagród: od modnych produktów z kategorii life style, poprzez przydatne wyposażenie warsztatu, po specjalistyczne szkolenia – stanowiące idealne wsparcie dla mechanika i jego zespołu. Listę nagród można znaleźć na stronie www.TRWdiamonds.com.

Ile diamentów TRW przyznawane jest za poszczególne produkty?

Liczbę diamentów TRW przyznawaną za dany produkt TRW, można znaleźć w internecie na stronie www.TRWdiamonds.com.

Jak zdobyć dodatkowe punkty-Diamenty?

Do końca września 2013 roku TRW prowadzi kampanię skupiającą się na znaczeniu amortyzatorów oraz części do układów kierowniczych i zawieszenia. Z tego powodu można uzyskać 2 razy więcej punktów za produkty z tej grupy w programie TRW-Diamonds. Tak więc dodatkowe Diamenty można otrzymać za zakupione:

  • Wahacze poprzeczne
  • Końcówki drążków kierowniczych
  • Amortyzatory
  • Sworznie
     

Ponadto, można otrzymać powitalne 1000 Diamentów jeśli podczas rejestracji w programie na stronie www.trwdiamonds.com wpisany zostanie kod PL1303 lub gdy rejestracja zostanie dokonana na stoisku TRW podczas trzynastych Targów Inter Cars w Warszawie.

Na co zwracać uwagę podczas wysyłania etykiet?

Należy po prostu oderwać fragment z etykietą od danego opakowania lub wyciąć etykietę. Prosimy zwracać uwagę na to, by zarówno numer artykułu TRW, jaki i kod paskowy były całkowicie czytelne. Przy wysyłaniu prosimy używać wyłącznie swoich osobistych naklejek adresowych – tylko tak możemy przypisać etykiety do Państwa konta TRW-Diamonds.

Ile czasu zajmuje przypisanie diamentów TRW do indywidualnego konta?

Z uwagi na czas niezbędny na dostarczenie przesyłki pocztowej oraz jej sprawdzenie, między wysyłką a zapisaniem diamentów na koncie uczestnika upływa zazwyczaj ok. 4 tygodni.

W jaki sposób można wymienić diamenty TRW na wybraną nagrodę?

Aktualny stan konta można sprawdzić w każdej chwili online i bezpośrednio na stronie zamówić wybraną nagrodę. W tym celu należy postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną w internecie.

Czy obowiązują jakieś terminy, przed upływem których należy wymienić diamenty na nagrody?

Prawdziwe diamenty nigdy nie tracą na wartości! Również wartość diamentów TRW to pewny kapitał. Można je zatem zbierać przez dłuższy okres i dzięki temu wymienić na wymarzone, najbardziej wartościowe nagrody. Szczegółowe informacje można znaleźć w regulaminie zamieszczonym pod adresem www.TRWdiamonds.com.

 

Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę TRW

Dowiedz się więcej

Układy wspomagania elektrohydraulicznego – diagnozowanie usterek
Układy wspomagania elektrohydraulicznego – diagnozowanie usterek

Wspomaganie układu kierowniczego praktycznie stało się standardowym wyposażeniem pojazdów opuszczających obecnie fabryki. Nie posiadają go jedynie niektóre małe i ubogo wyposażone samochody. Od kilkudziesięciu lat najbardziej rozpowszechnionym rozwiązaniem jest wspomaganie realizowane na drodze hydraulicznej. Typowy układ składa się z pompy napędzanej paskiem klinowym, przewodów hydraulicznych, zbiornika płynu i przekładni kierowniczej z zabudowanymi elementami hydraulicznymi. Podstawową […]

TRW wprowadza na rynek chiński elektryczny napęd wspomagania układu kierowniczego
TRW wprowadza na rynek chiński elektryczny napęd wspomagania układu kierowniczego

Firma TRW Automotive rozpoczęła produkcję elektrycznie wspomaganych kolumn kierownicy (EPS) dla dużego chińskiego producenta pojazdów. Firma planuje także wprowadzenie podobnych produktów przeznaczonych dla trzech kolejnych chińskich płyt podłogowych w 2013 roku. Produkcja będzie zlokalizowana w supernowoczesnych zakładach TRW w Anting (Chiny). Charlie Cregeur, globalny dyrektor ds. planowania produktów w segmencie układów kierowniczych powiedział: „TRW, jako […]

5 gwiazdek w chińskim NCAP dzięki systemowi bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów TRW
5 gwiazdek w chińskim NCAP dzięki systemowi bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów TRW

Firma TRW Automotive uruchomiła produkcję pełnej gamy systemów zapewnienia bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów do dwóch platform pojazdów GAEI (Guangzhou Automotive Engineering Institute) w Chinach. Sedan Trumpchi i SUV Trumpchi GS5 SUV uzyskały po 5 gwiazdek w Chińskim Programie Oceny Nowych Samochodów (NCAP). Firma TRW została także uhonorowana przez GAEI tytułem „Excellent Development Supplier” („doskonały dostawca […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!