20-lecie firmy Auto Partner S.A.

, 14 sierpnia 2013, 14:04

Minęło 20 lat od daty założenia firmy Auto Partner SA. Dziś dystrybutor części zamiennych jest poważnym graczem na polskim rynku motoryzacyjnym. W obchodach rocznicy wezmą udział pracownicy firmy oraz jej najlepsi klienci.

Maluch na części – czyli atrakcje obchodów 20-lecia

Jednym z ulubionch powiedzeń prezesa firmy Auto Partner SA, Aleksandra Góreckiego, jest zdanie „Firma to ludzie”. Właśnie taki ludzki – rodzinny charakter będą miały obchody 20. rocznicy założenia firmy. Pracownicy oraz klienci zostaną na nie zaproszeni wraz z rodzinami. Eventy rocznicowe odbędą się w oddziałach Auto Partner SA w całej Polsce. Ich program będzie się różnił ze względu na przygotowywane atrakcje. Będą to m.in. konkursy integracyjne, wyścigi na quadach czy park linowy. W programach wydarzeń nie zabraknie zabaw dla najmłodszych.

Jednym z głównych punktów programu obchodów jubileuszu będzie prezentacja zabytkowego Fiata 126p, która będzie miała miejsce na kilku imprezach w całej Polsce. Popularny Maluch ma symbolizować czas, jaki upłynął od momentu założenia firmy. Wówczas królował na polskich ulicach, dziś jest już właściwie tylko wspomnieniem tamtych lat. Pojazd będzie rozbierany na części oraz w ramach konkursów składany od początku przez klientów. Zostanie także pomalowany w charakterystyczny sposób.

Uroczystość wieńcząca obchody 20-lecia odbędzie się pod koniec września na Śląsku. Wezmie w niej udział Zarząd firmy oraz pracownicy i klienci śląskich filii. Podsumowane zostaną wszystkie lata działalności dystrybutora. Będzie to świetny moment do nawiązania osobistych kontaktów i spędzenia czasu w miłej atmosferze.

Auto Partner SA to firma, której misją jest utrzymanie najwyższego poziomu usług w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Potężne Centrum Dystrybucyjne oraz imponująca swym rozmiarem sieć dystrybucji w Polsce i poza granicami pozwala sądzić, że droga obrana przez jej założyciela w 1993 roku była bardzo dobrym wyborem i inwestycją.

Klienci AutoPartner mogą liczyć na kompleksowy dostęp do oferty czołowych światowych dostawców części motoryzacyjnych w tym producentów na pierwszy montaż. Paleta obejmująca dostęp do niemal 200 000 referencji z magazynu centralnego daje partnerom dystrybutora możliwość zaopatrywania swoich sklepów i warsztatów w sposób komfortowy i kompletny.

Każdy z oddziałów AutoPartner SA za pośrednictwem rozbudowanej struktury logistycznej zapewnia dostawy towaru bezpośrednio do swoich klientów nawet kilkukrotnie w ciągu każdego dnia, a dostęp do zaawansowanych wyszukiwarek opartych o bazy danych TecDoc zapewnia klientom bezproblemowy wgląd w cały przekrój ofertowy.

Dla każdego z kontrahentów dystrybutor zapewnia również dostęp do szeregu programów wsparcia i lojalnościowych, dających możliwość wspólnego rozwijania biznesu.

Dowiedz się więcej

Auto Partner S.A. na przestrzeni dwóch dekad
Auto Partner S.A. na przestrzeni dwóch dekad

Zakładając pierwszą niewielką hurtownię motoryzacyjną w Katowicach, Aleksander Górecki nie spodziewał się, że już za 20 lat będzie stał na czele Zarządu jednego z największych w Polsce dystrybutorów części zamiennych. W telegraficznym skrócie przedstawiamy historię firmy Auto Partner S.A. 20 lat minęło Tuż po otwarciu niewielkiej hurtowni motoryzacyjnej w 1993 r., właściciel zorientował się, że […]