Od małego sklepiku do dużego dystrybutora

, 16 sierpnia 2013, 0:00

W 1993 roku w Katowicach powstał mały sklepik z częściami motoryzacyjnymi pod szyldem Auto Partner. Pan Aleksander Górecki założyciel, a obecnie Prezes Zarządu Auto Partner S.A. miał głowę pełną pomysłów, ogromny zapał do pracy oraz małą grupę ludzi, którzy podobnie jak on uwierzyli w sukces jaki mogą osiągnąć. Dwadzieścia lat później Auto Partner to poważny gracz na rynku części zamiennych.

Auto Partner to firma, która ma obecnie 36 oddziałów macierzystych. W 2008 roku, gdy świętowała jubileusz 15-lecia swej działalności, liczyła tylko 17 placówek. Zawierały się w nich również oddziały w Czechach i na Słowacji.

W planie jest oczywiście dalszy rozwój i – jak zapewnia zarząd AP S.A. – do końca roku powstanie jeszcze kilka nowych oddziałów.

Każdy oddział AP S.A. stał się w pełni prosperującą filią AP od pierwszego miesiąca i utrzymuje się w bardzo dobrej kondycji do dnia dzisiejszego. Firma nie odnotowała w swej historii ani jednego zamknięcia Filii.

Auto Partner SA to firma, której misją jest utrzymanie najwyższego poziomu usług w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Potężne Centrum Dystrybucyjne w Tyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz imponująca swym rozmiarem sieć dystrybucji w Polsce i poza granicami pozwala sądzić, że droga obrana przez jej założyciela w 1993 roku była bardzo dobrym wyborem i inwestycją.

Artykuł reklamowy przygotowany przez firmę Auto Partner S.A.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!