Dayco z BMW Motorrad – e-skuter CE 04

, 14 lipca 2022, 14:51

Dayco konsekwentnie dostarcza swoje przyjazne dla środowiska innowacje wybitnym producentom oryginalnego wyposażenia (OE). Partnerstwo z BMW Motorrad jest jednym z takich przykładów.

Dayco opracowało i dostarczyło dopasowane rozwiązanie – pasek
napędowy – do napędzanego elektrycznie, bezemisyjnego skutera BMW CE
04.

Solidny i wydajny, wysokiej jakości zębaty pasek Dayco do napędu tylnego koła zapewnia wysoką wydajność systemu przy zwiększonym zasięgu jazdy, co pozwala BMW CE 04 na płynną i cichą pracę. To zoptymalizowane, kompletne rozwiązanie z napędem pasowym zostało zaprojektowane i opracowane przy ścisłym wsparciu inżynieryjnym i współpracy z BMW Motorrad.

– Dayco oferuje najcichsze, bezobsługowe paski, które można dostosować do wymagań klienta, charakteryzujące się najlepszą w swojej klasie wydajnością NVH, bez konieczności smarowania. Napęd paska zębatego dostarczany do BMW CE 04 jest czysty i lekki, a w przeciwieństwie do tradycyjnego łańcucha nie rozciąga się, co czyni go najbezpieczniejszym rozwiązaniem dla wszystkich zastosowań związanych z układem napędowym mobilności osobistej – powiedział Wouter Nijenhuis, wiceprezes Dayco.

Dayco od lat dostarcza innowacyjne, energooszczędne rozwiązania napędu paska zębatego o niskiej utracie mocy do nowej generacji skuterów, rowerów, e-rowerów i motocykli wykorzystując nowe technologie i bliskie partnerstwo. Rozwiązania Dayco mają służyć środowisku, w tym przede wszystkim zmniejszeniu emisji CO2.

Artykuł sponsorowany Dayco

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!