Menu

SKV

Nowa grupa produktowa w ofercie SKV

Marka SKV prężnie rozwija swoją ofertę i wprowadza nową grupę asortymentową jaką są katalizatory/ filtry DPF.

Moduły i przetwornice świateł w ofercie SKV

Moduły/przetwornice świateł to kolejna nowa grupa produktowa, która dołącza do oferty marki SKV zaraz po osłonach tarcz hamulcowych oraz miechów i poduszek pneumatycznych zawieszenia. Grupa ta obejmuje 160 referencji zaczynających się od numeracji 59SKV001…

Osłony tarcz hamulcowych w SKV

Marka SKV wzbogaca swoją ofertę o nową grupę asortymentową – tym razem są to osłony tarcz hamulcowych. Grupa ta obejmuje ponad 170 referencji zaczynających się od numeru 57SKV…

Nowa grupa asortymentowa w SKV

Marka SKV rozwija swoją ofertę i wprowadziła nową grupę asortymentową – zestawy łańcucha rozrządu/pompy oleju. Portfolio marki SKV wzbogaciło się o 150 nowych referencji.

Sierpniowe nowości SKV

Sezon urlopowy w pełni, a marka SKV wprowadza do swojej oferty dwie nowe grupy asortymentowe –  siłowniki tylnej klapy bagażnika/pokrywy silnika oraz wiązki przewodów (świec żarowych/pompowtryskiwaczy). Oferta marki wzbogaca się o ponad 350 nowych referencji.

Nowości w ofercie SKV

Marka SKV wzbogaca swoją ofertę o nowe referencje.

Nowości w ofercie SKV

Marka SKV wzbogaca swoją ofertę o nowe referencje.

Nowa oferta SKV z nowym rokiem 

Marka SKV na początku nowego roku rozszerza swoją ofertę o nowe referencje.

Nowe produkty w ofercie SKV

Marka SKV wzbogaca swoją ofertę o nowe referencje.

SKV to marka części, należąca do polskiej firmy ESEN z Włocławka. Pod marką SKV znajdują się części z wielu układów pojazdu, m.in. zawieszenia, klimatyzacji, układu elektrycznego, chłodzenia, oświetlenia, układu kierowniczego, rozrządu czy paliwowego. Cała oferta marki dostępna jest w katalogu TecDoc. Aktualna oferta SKV obejmuje ok. 15 tysięcy referencji w ponad 60 grupach asortymentowych. Opinie na temat części SKV są z reguły pozytywne, choć marka reprezentuje budżetowy segment rynku, o czym świadczy już samo motto firmy: „Cena zamiennika, jakość oryginału”. Najpopularniejsze na polskim rynku produkty SKV to obecnie łożyska, zaciski hamulcowe, wahacze oraz czujniki. Więcej informacji na temat oferty marki SKV można znaleźć w artykułach z tej kategorii.