Menu

Sachs

proPoints – wspólny program lojalnościowy marek HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA

ZF [pro]Points, należący do tej pory do ZF Aftermarket, będzie kontynuowany w nowej odsłonie jako program lojalnościowy proPoints. Projekt ten to owoc współpracy czterech partnerów – firm HELLA, NGK SPARK PLUG, ZF i VARTA. Nowy program umożliwi zbieranie punktów za zakupy produktów 9 marek produktowych i będzie w pełni zautomatyzowany, a katalog nagród znacznie wzbogacony. […]

Zeppelin ZF nad Polską

Kiedyś Zeppelin był królem przestworzy, dziś jest ikoną historii lotnictwa i fascynuje ludzi na całym świecie. Dla koncernu ZF ma on szczególne znaczenie. To dzięki Zeppelinowi, w 1915 roku założono firmę, której zadaniem była budowa lepszych przekładni do samolotów i pojazdów mechanicznych.

ZF Aftermarket modernizuje swój portal internetowy

Portal ZF Aftermarket został wyposażony w szereg nowych funkcji. W nowej odsłonie to platforma służąca do kontaktu ze wszystkimi uczestnikami rynku: od warsztatów samochodowych po hurtownie oraz sieć autoryzowanych partnerów serwisowych ZF.

Dlaczego należy smarować profile piast tarczy sprzęgła w pojazdach

Sprzęgło oraz elementy współpracujące, takie jak dwumasowe koło zamachowe czy też mechanizm wyprzęgający, to jedne z najważniejszych podzespołów odpowiedzialnych za przeniesienie mocy i momentu obrotowego na koła. Jak każdy element eksploatacyjny, tak samo sprzęgło ulega zużyciu i wymaga okresowych przeglądów oraz wymiany. Należy pamiętać, że nieumiejętny serwis oraz niestosowanie się do najważniejszych zasad może drastycznie skrócić żywotność tego […]

Sachs to firma z długoletnią historią, która rozpoczęła się jeszcze w XIX w. od produkcji motocykli, rowerów i motorowerów. Z czasem niemieckie przedsiębiorstwo skoncentrowało się na produkcji samochodowych części zamiennych – głównie części silnikowych i zawieszenia. Obecnie najszerzej rozpoznawalnymi produktami marki Sachs są amortyzatory, tłumiki drgań, a także sprzęgła – produkowane na rynek pierwszego montażu OE oraz na aftermarket. Katalog produktów Sachs jest nieustannie poszerzany o referencje dla najnowszych modeli samochodów. Marka Sachs jest obecnie częścią portfolio ZF Friedrichshafen AG. Poprzez markę Sachs, firma ZF jest aktywnie zaangażowana w profesjonalne sporty motorowe. Będąc dostawcą dla różnych zespołów, Sachs przyczynił się do licznych zwycięstw kierowców w różnych dyscyplinach motorowych. Więcej informacji na temat produktów marki Sachs można znaleźć w artykułach z tej kategorii.