Hankook z Cash Back na lato 2019

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

11 lutego 2019 roku wystartowała wspólna akcja Hankook i Inter Cars. W ramach promocji klienci, którzy kupią co najmniej 20 opon producenta, otrzymają Cash Back w postaci punktów Premia Cahs. Promocja trwa do 15 kwietnia, a jej rozliczenie nastąpi po 30 czerwca tego roku.

Akcją promocyjną objęte są wszystkie opony letnie i całoroczne, osobowe, 4×4 i SUV (z wyłączeniem opon dostawczych) marki Hankook, dostępne w sieci sprzedaży Inter Cars. Minimalny próg zakupowy, od którego naliczane będą punkty wynosi 20 sztuk. Z kolei próg maksymalny to zakup 200 sztuk. W przypadku, gdy maksymalny próg zostanie przekroczony, pod uwagę wzięte zostaną opony najwyżej punktowane.

Punkty Premia Cash naliczane będą w zależności od wielkości opon:

  • 12″-14″ – zwrot na kartę 5 zł/sztuka
  • 15″ – zwrot na kartę 8 zł/sztuka
  • 16″ – zwrot na kartę 10 zł/sztuka
  • 17″ – zwrot na kartę 14 zł/sztuka
  • 18″ – zwrot na kartę 16 zł/sztuka
  • 19″ – zwrot na kartę 18 zł/sztuka
  • 20″ i większe – zwrot na kartę 20 zł/sztuka

Uczestnikiem Sprzedaży Premiowej może być każdy klient krajowy (serwis) zarejestrowany w sieci sprzedaży Inter Cars, posiadający zarejestrowane konto w programie Premia Cash, który dokona zakupu asortymentu sprzedaży premiowej, z wyłączeniem klientów flotowych oraz firm konkurencyjnych. Uczestnik jest zgłaszany przez Przedstawiciela Handlowego Inter Cars za pomocą dedykowanego formularza najpóźniej do 31 marca 2019 roku. Zgłoszenie musi uzyskać akceptację Regionalnego Managera Sprzedaży.

Sprzedaż premiowa dotyczy asortymentu zakupionego w okresie 11.02 – 15.04.2019 roku. Uwzględnia wszystkie zamówienia złożone w oddziałach Inter Cars oraz przez Katalog Online. Przewidywana ilość punktów zdobytych w trakcie trwania promocji będzie aktualizowana na koncie klienta w Katalogu Online raz w tygodniu. Punkty nie będą dostępne do wykorzystania do czasu ostatecznego rozliczenia sprzedaży premiowej. Ostateczne rozliczenie akcji nastąpi po 30 czerwca 2019 roku. Wówczas punkty udostępnione zostaną do wykorzystania.

Szczegółowe informacje znaleźć można w regulaminie dostępnym w Katalogu Online.