Zwycięzcy pierwszego Odcinka Specjalnego Wielkiego Rajdu

Uwaga!

Promocja prawdopodobnie jest już zakończona.

Już dawno nie widziałem tyle tysięcy koni mechanicznych w jednym miejscu – tak Krzysztof Hołowczyc podsumował I spotkanie laureatów w ramach I Oesu Wielkiego Rajdu. Impreza została zorganizowana przez Inter Cars, a udział w niej wzięło 20 laureatów promocji.

Rozstrzygnięcie pierwszego Oesu

W miniony weekend laureaci promocji wzięli udział w spotkaniu m.in. z: Krzysztofem Hołowczycem, driftującymi kierowcami z STW Drif Team oraz z królową polskiego driftu – Karoliną Pilarczyk. Nowością dla klientów rynku ciężarowego był co-drive driftującym ciągnikiem siodłowym (tzw. Drift-Truckiem), w którym za kierownicą siedział znany zawodnik driftu Marek „Maro” Wartałowicz. Na laureatów czekały także najszybsze samochody w Polsce ze stajni VTG – Grzegorza Staszewskiego. Laureaci mogli doszkolić się, potrenować, a także wziąć udział w wyścigu samochodami BMW 330 CI e46. Tyle atrakcji w jednym miejscu Inter Cars przygotował dla swoich klientów w dniach 28-30 marca na Autodromie Jastrząb koło Radomia. Weekend był formą cząstkowej nagrody w promocji Wielki Rajd 2014.

– „Driftująca ciężarówka, samochody, które przyspieszają tak, że aż dech zapiera i moja skromna osoba w rajdówce na odcinku specjalnym, gdzie razem z klientami Inter Cars dawaliśmy ognia. Nie wspomnę już o rywalizacji w treningowych BMW. Panowie wykręcali takie czasy, że trzeba się dobrze streszczać, żeby dać radę, także dzieje się tutaj dużo!" – komentował wydarzenie Krzysztof Hołowczyc – „Inter Cars jak zawsze jest pierwszy i znajduje świetne miejsca, takie jak tor Jastrząb koło Radomia. Nie ukrywam, cieszę się, że tutaj jestem. Pamiętam równo rok temu na I Oesie było mnóstwo śniegu typowe zimowe warunki – 17 st. C, a tutaj + 17. Gorąca atmosfera i naprawdę na tych imprezach dzieje się na bardzo dużo. Polecam wszystkim klientom Inter Cars." – podsumował K. Hołowczyc

Zwycięzców promocji wyłoniono w trzech kategoriach: warsztat rynku osobowego, sklep z warsztatem rynku osobowego, rynek ciężarowy, w tym: sklep z warsztatem, warsztat, firma transportowa.

Zobacz pełną listę zwycięzców

W trakcie spotkania zorganizowano dla klientów Inter Cars sesje szkoleniową w BMW 330 CI e46 (specyfikacja techniczna na stronie motointegracja.pl).

Najlepsze czasy sesji szkoleniowej:
1. Artur Owsiński (37,21)
2. Kazimierz Ryś (37,53)
3. Marcin Kiełczewski (38,06)

Wszyscy klienci wzięli też udział w rywalizacji „Holo Cup”, próbując zblizyć się jak najbardziej do czasu „wykręconego” na torze przez K. Hołowczyca:
Krzysztof Hołowczyc (34,58)

1. Artur Owsiński (37,04)
2. Marcin Kiełczewski (37,27)
3. Marek Mstowski (38,22)

Drugie spotkanie dla laureatów II Odcinka Specjalnego planowane jest w dniach 25-27 kwietnia. Szczegóły drugiej edycji promocji Wielki Rajd dostępne są pod adresem www.galamistrzow.pl lub pod specjalnym numerem infolini: 22 714 11 00.

Już wkrótce na stronie www.galamistrzow.pl znajdzie się pełna wersja filmu podsumowującego to wydarzenie.