Nissens wprowadza na rynek zawory EGR

9 grudnia 2019, 15:47

Nissens poszerzył swoje portfolio o nową linię produktową – zawory EGR, wchodzące w skład kategorii produktowej o nazwie „Wydajność i emisje”, którą oficjalnie wprowadzono do oferty podczas targów Automechanika, i która obejmuje również intercoolery oraz turbosprężarki.

Rygorystyczne normy emisji spalin wymuszają na producentach aut stosowanie rozwiązań, które pozwolą je spełnić, a większość z rozwiązań konstrukcyjnych wymaga zastosowania zaworu EGR w pojeździe. Powoduje to, że ta część zdobywa coraz większą popularność również na niezależnym rynku części zamiennych. Zawór EGR jest wymagającym komponentem, do produkcji którego niezbędna jest obszerna wiedza techniczna oraz zaawansowana technologia produkcji.

Dla Nissens ważne jest, by być cennym strategicznym partnerem dla naszych klientów i słuchać ich potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu we wprowadzaniu na rynek zaawansowanych produktów otrzymaliśmy wiele zapytań w sprawie zaworów EGR i turbosprężarek, gdyż rynek produktów związanych z wydajnością i emisją w nadchodzących latach będzie wzrastał. Potrzebne były koncepcje i produkty o wysokiej jakości, zgodne z restrykcyjnymi standardami OE, a my – jako doświadczony dostawca części zamiennych – możemy zaoferować wysokiej jakości rozwiązania, teraz również zawory EGR – mówi Klavs T. Pedersen, Executive Vice President Nissens Automotive.

W ciągu ostatnich kilku lat nasi inżynierowie w Danii oraz w naszym centrum technologicznym w Niemczech intensywnie pracowali nad tym produktem, upewniając się, że wszystko jest gotowe do zaprezentowania zaworów na rynku. Nasze szeroko zakrojone testy oraz procesy zarządzania jakością są kluczowe, ponieważ chcemy wprowadzać tylko takie produkty, które są w stanie spełnić najwyższe standardy jakości. Jednocześnie musimy zapewnić wszystko, co dotyczy produktu; dane produktu i dane katalogowe, materiały marketingowe i szkoleniowe, aby zespół sprzedaży i nasi klienci mogli rozpocząć pracę z produktem – dodaje Klavs T. Pedersen.

Program zaworów EGR był długo przygotowywany przez Nissens, a od momentu zaprezentowania tej nowej grupy produktowej na targach Automechanika 2018 firma intensywnie przygotowywała się do wdrożenia tych produktów na rynku.

Podobnie jak w przypadku wszystkich naszych nowych produktów nie zamierzamy pójść na kompromis, w jakimkolwiek aspekcie naszych zaworów EGR. Od samego początku byliśmy bardzo świadomi tego, ile pracy musimy włożyć, aby uzyskać wysoki poziom jakości produkcji zaworów EGR. Dlatego odkąd zdecydowaliśmy się na wprowadzenia tej nowej linii produktowej do naszej oferty, intensywnie pracowaliśmy nad osiągnięciem z góry założonego poziomu jakości, między innymi poprzez kompleksowe testy produktów, które dowiodły, że mamy naprawdę coś wyjątkowego do zaoferowania na rynku – mówi Klavs T. Pedersen.

To był dla nas nowy typ projektu, ale dzięki globalnej sieci sprzedaży, pozyskującej z rynku cenne dla nas informacje oraz dzięki naszym inżynierom, którzy zapewniają, iż możemy zaoferować rynkowi produkt o wysokiej jakości, jesteśmy gotowi zaprezentować nasze zawory EGR – dodaje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!