Partnerzy Auto Partner S.A. razem na Fuerteventura

, 5 października 2011, 13:17

W ostatnich dniach września Auto Partner S.A. wraz ze swymi dostawcami zaprosili najlepszych klientów firmy na tygodniową wycieczkę na wyspę Fuerteventura, gdzie przygotowano dla nich piękny hotel oraz liczne atrakcje, jak gry zespołowe i strzelanie z broni pneumatycznej.

Poniżej publikujemy informację na temat wyjazdu, jaka dostaliśmy z firmy Auto Parter S.A.:

„Z przyjemnością informujemy, że w dniach 19-27.09.2011 odbyła się, zorganizowana przez firmę Auto Partner S.A. wyjątkowa impreza dla najważniejszych i zaufanych partnerów firmy. Miejscem przygody jaką mieli okazję przeżyć jej uczestnicy była jedna z najpiękniejszych wysp  archipelagu wysp kanaryjskich – Fuerteventura.
Piękne plaże, wysoka temperatura, słońce a także ogromna ilość przygotowanych atrakcji, pozwoliła wszystkim biorącym udział w wyjeździe rozkoszować się urokiem szczęśliwej wyspy. Uczestnicy wyjazdu mogli bez ograniczeń korzystać z atrakcji oferowanych przez najwyższej jakości hotel. Teren hotelu obejmuje między innymi kompleks basenów, restauracje, bary, a także bezpośredni dostęp do przepięknej szerokiej plaży zlokalizowanej w pobliżu wyjątkowo ukształtowanej zatoki.

 

Na wyspie Fuerteventura na gości czekały niezliczone atrakcje, takie jak fascynujące mecze siatkówki plażowej, gry zespołowe, udział w pokazach flamenco, strzelanie z broni pneumatycznej, nauka pływania oraz wiele, wiele innych – słowem każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Firma Auto Partner oraz jej dostawcy jeszcze raz pragną podziękować wszystkim uczestnikom wyjazdu za wspaniałe chwilespędzone na wyspie. Mamy nadzieję, że pozostaną one w Waszej pamięci na długo, a za rok będziemy mogli spotkać się w podobnych okolicznościach.

Z poważaniem i gorącymi podziękowaniami
Zarząd i Pracownicy Auto Partner S.A.”

 

Dowiedz się więcej

Nowości EPS w Auto Partner S.A.
Nowości EPS w Auto Partner S.A.

We wrześniu 2011 roku oferta EPS w Auto Partner S. A. przekroczyła 3 500 referencji, z czego ponad 1 700 dostępnych jest od ręki. Poniżej lista nowości: W ramach produktów EPS na uwagę zasługują termostaty, których w ofercie Auto Partner S. A. jest już 600, z czego niemal 200 jest dostępnych. Poniżej wybrane referencje termostatów […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!