ELIT Polska z nową ofertą do samochodów azjatyckich

24 lipca 2019, 13:42

Sieć ELIT Polska wprowadza do swojej oferty produkty marki Nipparts. To odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie warsztatów na części zamienne do samochodów azjatyckich.

Nazwa firmy Nipparts nawiązuje do części zamiennych przeznaczonych do samochodów japońskich. Z upływem czasu i rosnącą obecnością marek koreańskich w Europie poszerzono ofertę o wszystkich producentów azjatyckich.

Wszystkie produkty z logo Nipparts, o jakości OEM, trafiają na niezależny rynek. Ich katalog jest sukcesywnie poszerzany, przeciętnie o sto referencji miesięcznie. Wśród nich są części przeznaczone do najnowszych modeli między innymi Hyundaia, Kii, Lexusa, Mazdy, Mitsubishi, Nissana, SsangYonga czy Toyoty.

ELIT Polska wprowadza właśnie do swojej sieci dystrybucji części Nipparts z grupy amortyzatorów, alternatorów, chłodnic, elektryki, filtrów,  łożysk, osłon, pasków, pomp wody, przegubów, rozruszników termostatów, sprzęgieł, świec, uszczelek, wałów napędowych oraz układów hamulcowego (w tym hydrauliki), kierowniczego i układu zapłonowego. Łącznie to ponad 2600 pozycji.

– Systematycznie weryfikujemy zakres naszej oferty pod kątem zapotrzebowania polskiego rynku. Jednocześnie szukamy nowych możliwości i dostawców, korzystając przy tym z naszej przynależności do grupy Rhiag i globalnej sieci LKQ Corporation. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do najwyższej jakości części zamiennych w atrakcyjnych przedziałach cenowych. Korzystają z tego zarówno nasi klienci – niezależne warsztaty i serwisy samochodowe, jak i właściciele samochodów. W przypadku Nipparts marek azjatyckich, których modele od lat cieszą się dużą popularnością w naszym kraju – mówi Dawid Cieśla, Dyrektor Sprzedaży, Marketingu i Łańcuch Dostaw w ELIT Polska.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!