Książka kodów EOBD + czytnik EOBD firmy Sealey

, 1 sierpnia 2011, 11:17

Firma Inter Cars oferuje swoim klientom książkę kodów EOBD wraz z czytnikiem firmy Sealey w atrakcyjnej cenie. Urządzenie pozwala na odczytanie błędów a zawarte w książce informacje i wskazówki (w języku polskim) pomagają w ustaleniu przyczyn awarii pojazdu

Książka kodów błędów EOBD  została opracowana jako źródło informacji i wyjaśnień dotyczących ponad 2700 kodów usterek EOBD/ISO. Są to ogólne kody usterek używane w pojazdach sprzedawanych na europejskich rynkach, posiadających odpowiedniki  w systemie kodów OBD II stosowanym na rynku amerykańskim. Podręcznik dodatkowo zawiera wyjaśnienia dotyczące sposobów i przyczyn aktywowania kodów usterek, sposoby kontroli czujników i podzespołów, rozmieszczenie elementów, a także obszerne informacje na temat różnych metod wykorzystywania kodów przez producentów pojazdów.

Ponadto książka kodów oprócz zbioru ponad 2700 kodów (z grupy P0, P2, P3 i U)  zawiera przydatne instrukcje i wytyczne dotyczące licznych procedur diagnostycznych i kontrolnych, które można wykonać w przypadku wygenerowania przez pojazd kodu usterki EOBD.

Urządzenie VS8700 firmy SEALEY to samodzielny czytnik kodów z własnym wyświetlaczem zasilanym z gniazda EOBD/OBDII. Zarówno zaimplementowane oprogramowanie diagnostyczne czytnika VS8700 jak i wbudowana biblioteka kodów usterek jest w języku polskim.

Funkcje diagnostyczne czytnika VS8700:

  • Odczyt/kasowanie kodów błędów EOBD.
  • Przeglądanie zamrożonych ramek (freez frame)
  • odczyt informacji o pojeździe (VIN, CID oraz CVN)

Uwaga:

W aktualnej Ppromocji przy zakupie Książki kodów błędów EOBD czytnik kodów VS8700 oferowany jestgratis !!!  (cena katalogowa czytnika VS8700  poza aktualną promocją wynosi 499 PLN netto).

Indeks zestawu: SEA VS8700P
Cena promocyjna: 419 PLN netto.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!