K2 Deeper czyści głębiej

, 28 lipca 2011, 10:45

Dla warsztatów mechanicznych czystość i estetyka wnętrza jest istotna ze względów wizerunkowych. By ułatwić jej utrzymanie K2 wprowadza do oferty linii PRO produkt przeznaczony do pielęgnacji różnych materiałów – Deeper.

Deeper doskonale sprawdza się w warunkach przemysłowych, gdzie jego zastosowanie jest kluczowe dla funkcjonowania firmy. Dwuskładnikowy alkaliczny detergent został opracowany w celu usuwania najcięższych zabrudzeń metodą bezdotykową. Szybko i efektywnie radzi sobie z najbardziej nieustępliwym brudem takim jak tłuste zacieki i osad nawarstwiony w okresie eksploatacji.

Deeper znajduje zastosowanie w czyszczeniu posadzek garaży, stacji obsługi i warsztatów mechanicznych, oraz jako produkt do mycia narzędzi. Cechą, którą warto podkreślić jest to, że detergent jest bezpieczny dla różnych materiałów takich jak aluminium, guma czy plastik. Ponadto Deeper nie matowi czyszczonych powierzchni.

Sposób użycia detergentu jest prosty. Przed jego wykorzystaniem należy wstrząsnąć pojemnik po czym dwie warstwy łatwo się ze sobą mieszają i w połączeniu tworzą płyn.  Następnie należy odlać potrzebną ilość płynu i rozcieńczyć produkt wodą.

Gdy Deeper jest używany z natryskiem rozpylającym należy rozcieńczyć go w proporcjach od 1:30 do 1:100. Sugeruje się natryskiwać roztwór na suchą powierzchnię i pozostawić na krótki okres przed spłukaniem przy użyciu natrysku wysokociśnieniowego. Natomiast gdy jest używany z wysokociśnieniowym natryskiem wodnym najlepiej rozcieńczyć produkt w stosunku 1:20 do 1:30. Odczekać, aż zacznie wypływać piana i przystąpić do mycia powierzchni, płucząc następnie dużą ilością czystej wody.

Jeżeli produkt jest używany do mycia podłóg warto rozcieńczyć go w stosunku od 1:20 do 1:60 części. Przechodzić nad powierzchnią ręcznie albo przy użyciu automatycznej myjki do podłóg. Następnie spłukać.

Dla poprawnego, skutecznego  przeprowadzania czynności mycia z użyciem optymalnej ilości środka należy postępować według instrukcji rozcieńczania w sposób bardzo staranny.
Z myślą o użytkownikach i różnym zastosowaniu produktu marki K2 PRO, Deeper dostępny jest w pojemnikach o pojemności 1, 5 i 25 kilogramów. 
 

Dowiedz się więcej

Letnia promocja na WACKa
Letnia promocja na WACKa

Firma MK Services, wyłączny dystrybutor kosmetyków Premium Dr. O.K. Wack Chemie w Polsce, informuje o wakacyjnej promocji na swoje produkty do pielęgnacji auta serii A1. Przy zakupie dwóch dowolnych produktów do czyszczenia i pielęgnacji auta, klienci otrzymają środek do usuwania owadów o pojemności 1000 ml z 35% rabatem. Promocja obowiązuje do końca sierpnia 2011. Dodatkowo […]

Profesjonalne smary w ofercie K2 Pro
Profesjonalne smary w ofercie K2 Pro

Marka K2 Pro wprowadza do swojej oferty nową grupę produktów – aerozole techniczne, przeznaczone dla warsztatów mechanicznych: smar miedziowy, suchy smar z PTFE, biały smar litowy z PTFE, smar ceramiczny oraz smar grafitowy. Produkty są oferowane w puszkach o pojemności 400ml. – „Produkty przed wprowadzeniem zostały gruntownie przetestowane przez grupę wybranych warsztatów w całej Polsce […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!