Czas na zmiany – weź udział w Konferencji Ravenol

, 8 maja 2019, 23:34

Chcąc wspierać rozwój branży motoryzacyjnej w Polsce firma Ravenol wraz ze swoimi ekspertami technicznymi, firmą MVS Serwis Paweł Gancarczyk i Serwis Skrzyń Biegów Maciej Gronek, serdecznie zaprasza na specjalistyczną konferencję Ravenol, która odbędzie się 25 maja 2019 roku podczas VI Kongresu Ekspertów Samochodowych.

W ramach konferencji odbędzie się pierwsze w Polsce szkolenie przeprowadzone przez inżynierów z firmy Kinergo, światowego lidera w produkcji urządzeń do diagnostyki i naprawy automatycznych skrzyń biegów, sterowań hydraulicznych (Hydratest), profesjonalnych linii do regeneracji konwerterów oraz producenta części do serwisowania i naprawy automatycznych skrzyń biegów. Tylko u nas szkolenie będzie przeprowadzone przy użyciu stołu HYDRATEST.

Szkolenie będzie obejmowało trzy poniższe zagadnienia:

  1. Rodzaje elektrozaworów automatycznej skrzyni biegów, uszkodzenia i sposoby naprawy.
  2. Sterowniki hydrauliczne automatycznej skrzyni biegów, uszkodzenia, sposoby diagnozy i naprawy.
  3. Sprzęgła hydrokinetyczne.

Gwarantujemy tłumaczenie symultaniczne (ze słuchawkami) 🎧

Dodatkowo, tuż po szkoleniu Kinergo, odbędą się warsztaty, podczas których eksperci z firm MVS Serwis Paweł Gancarczyk i Serwis Skrzyń Biegów Maciej Gronek przekażą państwu wiedzę z zakresu procesu regeneracji skrzyń i konwerterów w automatycznych skrzyniach biegów. Odpowiedzą również na nurtujące Państwa pytania. Wstęp na warsztaty otrzymacie Państwo w cenie biletu głównego.

Artykuł sponsorowany Ravenol

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!