Programy dla warsztatów samochodowych

, 6 grudnia 2018, 9:40

Dzisiejsze warsztaty oczekują od oprogramowania znacznie więcej niż tylko historii napraw i fakturowania. Na konkurencyjnym rynku wygrywa ten, kto oferuje fachową obsługę, i posiada szybki dostęp do informacji.

Dostępny w programie Katalog Wyceny Napraw jest narzędziem niezbędnym do prawidłowej kalkulacji kosztów usług i umożliwia uzyskanie znacznie wyższych przychodów przez serwis.

Nowoczesny Grafik Napraw pozwala na bieżąco organizować i kontrolować pracę w serwisie, optymalnie wykorzystując stanowiska naprawcze, a także właściwie zarządzać czasem pracy mechaników.

Wdrażając program Integra Car 7 warsztat samochodowy zyskuje nowoczesne narzędzie posiadające szereg funkcji: planowanie pracy serwisu, zlecenia i historia napraw, wycena napraw i dane o przeglądach, fakturowanie, obsługa magazynu, funkcje CRM / SMS / MMS. Dostępne w programie raporty umożliwiają bieżące monitorowanie efektywności pracy oraz weryfikację dochodowości serwisu, sytuację finansową, a także rozliczenia prowizyjne mechaników.

Obsługa programu jest bardzo prosta, a niskie wymagania sprzętowe pozwalają używać go na starszych komputerach. Więcej informacji na www.integra.com.pl, biuro@integra.com.pl, tel. 94 348 92 22.

Artykuł sponsorowany Integra

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Ma NIEK, 8 grudnia 2018, 8:33 1 -11

Warsztat24 robi robotę

Odpowiedz

Kozłowski, 8 grudnia 2018, 17:41 11 -5

Korzystałem przez ostatnie 4 lata z kilku różnych programów, w tym z wyżej wymienionego i integry. Na pierwszy rzut oka wyglądały podobnie, ale niektóre przy pierwszych próbach pracy nadawały się tylko do kosza, nie zapłaciłem najmniej, ale ostatecznie korzystam z integry ponad rok, ma kilka rzeczy, które widziałbym inaczej, ale w porównaniu do innych pozwala na normalną i sprawną pracę, mam wszystko w jednym miejscu, a nie jak przy wcześniejszych, że musiałem pracować na wielu różnych. W sumie lepiej wydać raz więcej, niż co chwila zmieniać program.

Odpowiedz

Ppo00, 8 grudnia 2018, 12:18 6 -4

Samo obrogramowanie kosztuje ok. 7-10 tysiecy (w zależności od tego, co wybierzemy w pakiecie, bo wszystko jest dodatkowo płatne. Sam podstawowy program nie daje nam nic poza przyjmowaniem zleceń i kalendarzem...). Następnie roczna licencja na dane o czasach napraw to ok 1,5 tysiąca nie licząc aktualizacji programu itd.

Ogólnie program fajny, pomocny i oszczędzający czas, tylko trzeba się zastanowić, czy jest to warte tego, skoro dane o czasach napraw są dostępne w katalogach hurtowni za darmo!

A no i nie wspomniałem, jak w wycenach chcecie korzystać z doboru części i cen to trzeba katalog powiązać z jedną z hurtowni (która też pracuje na integrze) i zapłacić za to kolejne 1500zł.

Odpowiedz

nadepnąłem na odcisk?, 8 grudnia 2018, 18:14 9 -3

ohoho za co te minusy dla mojego komentarza? Czyżbym mówił nieprawdę? W integrze wszystko jest płatne. Nie mam nic przeciwko temu, ale 1500zł za powiązanie INTEGRY warsztatu z INTEGRĄ hurtowni to już lekka przesada.

Program e-sowa z IC kosztuje dużo mniej i nic nie trzeba płacić za powiązanie go z katalogiem części, a w Integrze 1500zł za katalog części i 1500zł ROCZNIE za czasy napraw.

Odpowiedz

patrzac z boku, 8 grudnia 2018, 19:24 30 0

mam wrazenie, ze pod tymi artykułami o programach udzielają sie jedynie sami producenci poszczegolnych programow i co artykuł to tylko udziela sie konkurencyjny producent i stara sie wytykac rozne rzeczy innym albo robi sztuczna autoreklame, jak dla mnie troche zalosne

Odpowiedz

Iglotkz, 13 grudnia 2018, 23:07 0 -2

Też używam e-sowy i jestem zadowolony faktury z IC pobiera automatycznie kupujemy też dużo w AP i wpisywanie nie sprawia problemów.

Odpowiedz

autoserw01, 9 grudnia 2018, 12:08 2 -1

Jeśli chodzi o program to tak jak Ppo00 napisał kosztuje sporo, ale chyba w sumie po tych kilku mies. od zakupu nie zaluje i jest dobrze, ja akurat za program z funkcjami dla warsztatu i z czasami napraw, przeglądami i cześci dobierać też moge to zapłaciłem około 5 tys. miałem wcześniej programy za zeta czy 100/200 zl ale to rożnie bylo, jeden niedopracowany jakby ktos sprzedawal cos testowego, niesprawdzonego, a inne za to np. byly ok, ale jak już sie dostawce zmienialo, a program byl od nich to juz mniej kolorowo, ostatecznie korzystam z tego programu integra i póki co jest dobrze, zobaczymy jak bedzie pozniej.

Odpowiedz

Anonim, 10 grudnia 2018, 21:18 1 0

wyczyszcze filtr oleju i zaloze go ponownie

Odpowiedz