Nowy zestaw naprawczy do łożysk kół MEYLE

, 13 listopada 2018, 10:29

Nowy zestaw All-In-One hamburskiego producenta MEYLE jest rozwiązaniem naprawczym, dzięki któremu warsztaty mogą oszczędzić czas. W zestawie do łożysk kół MEYLE-ORIGINAL łożysko koła i piasta koła są już wstępnie zamontowane. Rozwiązanie pokrywa potrzeby parku samochodowego liczącego ponad trzy miliony pojazdów, wśród których znajdują się modele Audi, Ford, Mercedes-Benz i VW.

W warsztacie obowiązuje główna zasada: czas to pieniądz. Wiedzą to także inżynierowie w firmie MEYLE, którzy rozwijają i projektują rozwiązania naprawcze pozwalające skrócić czas i obniżyć koszty. Nowy wstępnie zamontowany zestaw naprawczy do łożysk kół dostarcza pracownikom warsztatów wszystkie ważne części w kompletnym zestawie, w którym łożysko koła i piasta koła są już wciśnięte i gotowe do montażu.

Ponieważ podczas wyciskania piasta koła łożyska koła części łożyska mogą pozostać na piaście lub uszkodzić piastę. Dodatkowo podczas ponownego wciskania może dojść do uszkodzenia delikatnych czujników ABS (jeśli występują). Zastosowanie wstępnie wciśniętego kołnierza i piasty firmy MEYLE umożliwia dodatkowo dokładne dopasowanie wszystkich tolerancji, takich jak ruch obrotowy czy bicie boczne, ponieważ komponenty są do siebie optymalnie dobrane.

Zestaw naprawczy do łożysk kół MEYLE-ORIGINAL został zaprezentowany na targach Automechanika 2018 i jest już dostępny pod numerem części MEYLE 014 753 0003, 100 653 0033, 100 653 0034 i 100 653 0035. Planowane jest rozszerzenie oferty o kolejne referencje.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!