Automechanika 2018: dla bilstein group targi zakończone sukcesem

, 11 października 2018, 15:53

Podczas tegorocznych targów Automechanika dział własnej produkcji bilstein group po raz pierwszy posiadał własne stoisko. Koncept ten spotkał się z dużym zainteresowaniem.

Wielu odwiedzających skorzystało z okazji, by dowiedzieć się więcej o bilstein group Engineering – taką nazwę nosi obszar firmy zajmujący się produkcją. W roku ubiegłym własna produkcja została przeniesiona do nowoczesnej hali w pobliżu centrali firmy w Ennepetal.

– Wystawiając dział Engineering na własnej powierzchni obejmującej 120 metrów kwadratowych chcieliśmy pokazać i podkreślić, że bilstein group jest wiele więcej, niż tylko dostawcą części zamiennych. Jesteśmy producentem – i to już od momentu założenia przedsiębiorstwa w roku 1844 – mówi Karsten Schüßler-Bilstein.

We Frankfurcie zwiedzający mogli się o tym przekonać – w oparciu o wystawione produkty – takie jak piasta koła i pompa wody – zaprezentowano różnorodność procesów produkcyjnych.

Osoby odpowiedzialne za obsługę stoiska i gości pozytywnie podsumowują imprezę:

– Dzięki konceptowi, który w sposób szczególny podkreślał wszechstronność i różnorodność naszego asortymentu, wzbudziliśmy zainteresowanie wielu osób odwiedzających nasze stoisko. W części przeznaczonej na spotkania przeprowadziliśmy wiele udanych rozmów z naszymi obecnymi oraz potencjalnymi klientami – wyjaśnia Marissa Achenbach, Referent ds. Marketingu.

Ponadto na targach Automechanika firma bilstein group zaprezentowała wiele nowości, jak na przykład rozbudowaną wyszukiwarkę części online partsfinder, która obecnie umożliwia dostęp również do wszystkich oferowanych przez przedsiębiorstwo produktów do pojazdów użytkowych czy też nowy asortyment sprzęgieł pod markami febi (pojazdy użytkowe) oraz Blue Print (samochody osobowe).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!