Nowe siły w zespole zarządzającym Hengst

, 14 września 2018, 9:41

Dr Thomas Netsch objął stanowisko wiceprezesa Grupy Hengst ds. filtracji przemysłowej.

Specjalizująca się w filtracji Grupa Hengst, rozbudowuje szeregi przygotowując się do rozwoju działu filtracji przemysłowej. Od 1 września 2018 Dr Thomas Netsch objął stanowisko wiceprezesa Grupy odpowiedzialnego za operacje biznesowe z zakresu filtracji przemysłowej.

Dr Thomas Netsch będzie częścią zespołu zarządzającego Hengst, a jako członek Extended Board będzie podlegał bezpośrednio prezesowi Christopherowi Heine.

Dzięki temu, Grupa Hengst konsekwentnie kontynuuje strategię dalszego rozwoju w zakresie przemysłowej filtracji powietrza. Niedawno Hengst SE przejęła specjalistów od filtracji powietrza DELBAG, po wcześniejszym przejęciu duńskiej spółki filtracyjnej Nordic Air Filtration.

– Wraz z ciągłym rozwojem firmy rozbudowujemy nasz zespół zarządzający – wyjaśnia dyrektor generalny Christopher Heine – Cieszymy się z zasilenia struktur firmy przez osobę o tak ugruntowanej wiedzy i bogatym doświadczeniu. Jesteśmy pewni, że Dr Thomas Netsch będzie miał kluczowy wkład w dalszy rozwój Grupy Hengst.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!