Urządzenie do testowania Common Rail od Delphi

, 13 września 2018, 9:38

Delphi Technologies wprowadza na rynek urządzenia do testowania układów Common Rail pod bardzo wysokim ciśnieniem.

Sabre CRi Expert to nowość w linii produktów Hartridge. Zastosowano w niej nową platformę oprogramowania cechującą się zaawansowanymi funkcjami testowania wtryskiwaczy, a płatność naliczana jest w miarę korzystania z tego rozwiązania.

Sabre CRi Expert posiada ten sam opatentowany układ kontroli w obiegu zamkniętym co Sabre CRi Master, maksymalizując przepływ i zapewniając powtarzalność przy ciśnieniu w wysokości do 2700 barów. Sabre CRi Expert nie wymaga dopływu powietrza, wody ani prądu trójfazowego. Oznacza to prostszą i szybszą instalację, a także sprawniejszą obsługę. Czasy cykli wynoszą nawet jedną minutę na czynność testową. Narzędzie jest ponadto wyposażone w inteligentny układ chłodzenia, tym samym nie są konieczne okresowe przerwy w działaniu, aby nadal uzyskiwać stabilne i dokładne wyniki.

– Wraz z postępem technologii wtryskiwaczy, warsztaty zmagają się z coraz to bardziej złożonymi wyzwaniami, jeśli chodzi o ich diagnostykę i naprawę – stwierdza Simon Quantrell, dyrektor zarządzający, Hartridge – Sabre CRi Expert został zaprojektowany z myślą o tym i zapewnia możliwości diagnostyki, testowania i naprawy, w tym przekodowywania wtryskiwaczy. Wszystko to dostępne jest za pośrednictwem nowej platformy oprogramowania, płatność za którą naliczana jest w miarę korzystania z niej.

Zarówno nowy Sabre CRi Expert, jak i jego poprzednik, Sabre CRi Master, korzystają z najnowszego oprogramowania magmahTouch. To oprogramowanie posiada dodatkową funkcjonalność wysokiej precyzji, w tym pomiar ciśnienia otwarcia dysz (NOP), minimalnego impulsu sterującego (MDP), Denso I-ART oraz możliwość kodowania wtryskiwaczy we wszystkich markach pojazdów. Procedury testowe obejmują ponad 400 numerów katalogowych wtryskiwaczy.

Nowe oprogramowanie pozwala również na zarządzanie licencjami i oferuje elastyczne płatności w zależności od korzystania z nich. Dostęp do biblioteki procedur testowych lub kodów kalibracji wtryskiwaczy zamiast kupna ogólnej licencji rocznej, jest możliwy w postaci pakietów kredytów dostosowanych do specyficznych potrzeb warsztatu. Pakiety dostępne są na stronie internetowej www.hartridge.shop.

– Model zakupu za pośrednictwem aplikacji jest powszechnie akceptowany i z powodzeniem stosowany w wielu branżach – kontynuuje Simon Quantrell – Opłaty wyłącznie za usługi niezbędne w danym momencie czynią nasze rozwiązanie optymalne z punktu widzenia inwestycji dla warsztatu. Podczas gdy rynek staje się coraz bardziej wrażliwy na koszta, to podejście ma duży sens.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

zorbas, 10 października 2018, 10:44 1 0

Widze sporo fajnych opcji, taki tester by mi sie przydał, ciekawe jaka cena

Odpowiedz