Nowe produkty w ofercie Nissens

4 września 2018, 10:57

Nissens wprowadza do gamy swoich produktów turbosprężarki, zawory EGR i zbiorniki wyrównawcze.

Duński producent systemów chłodzenia i klimatyzacji, firma Nissens A/S, zaprezentował na targach Automechanika Frankfurt zupełnie nowy segment produktów – „Efficiency & Emissions”. Obejmuje on nieoferowane wcześniej przez Nissens dwie grupy produktów – turbosprężarki i zawory EGR do samochodów osobowych.

– Dla Nissens ważne jest, by być partnerem dla naszych klientów i słuchać ich potrzeb. Nasze doświadczenie we wprowadzaniu na rynek zaawansowanych produktów sprawiło, że odnotowywaliśmy liczne zapytania w sprawie turbosprężarek i zaworów EGR. Wysokiej jakości produkty posprzedażowe i koncepcje alternatywne wobec wyrobów OE cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego postanowiliśmy spełnić potrzeby naszych klientów. Wraz z wprowadzeniem naszych turbosprężarek i zaworów EGR, jako jedna z firm zaangażowanych w 100% w działalność na rynku posprzedażowym, możemy zaoferować gamę zupełnie nowych turbosprężarek i zaworów EGR, które jakością nie odbiegają od produktów OE – wyjaśnia Klavs T. Pedersen, Senior Vice President Nissens Automotive.

Program firmy Nissens w zakresie produktów „Efficiency & Emissions” był wdrażany przez długi czas. Firma rozpoczęła bowiem ten projekt już w 2014 roku. Od tamtego momentu udało jej się wprowadzić na rynek ponad 1000 turbosprężarek w ramach prowadzonych na szeroką skalę testów w rzeczywistych warunkach.

– Wyraźnie założyliśmy, że – jeśli chcemy wprowadzić turbosprężarki – nie możemy pójść na kompromis w jakimkolwiek ich aspekcie. Dlatego przeszliśmy skomplikowany proces reengineeringu i testowania, a jednocześnie z powodzeniem przeprowadziliśmy test w rzeczywistych warunkach w Danii, Polsce, Hiszpanii i Szwecji. Dzięki temu zyskaliśmy cenne rozeznanie na temat produktów przed zaprezentowaniem ich na targach Automechanika i udowodniliśmy, że możemy zaoferować na rynku coś wyjątkowego – mówi wyjaśnia Klavs T. Pedersen – Nadal nadajemy ostatnie szlify naszej gamie EGR, ale nie wprowadzimy jej przed rokiem 2019. W ciągu ostatnich kilku lat intensywnie pracowaliśmy nad produktem, nadal jednak zamierzamy przeprowadzać testy i badania zaworów, które będziemy oferować. Nasze szeroko zakrojone testy oraz procesy zarządzania jakością są kluczowe i chcemy wprowadzać tylko takie produkty, które mogą być zgodne z najwyższymi standardami jakości OE wyjaśnia Klavs T. Pedersen.

Turbosprężarki Nissens będą dostępne od 11 września 2018 r., natomiast zawory EGR zostaną wprowadzone w roku 2019.

Gama turbosprężarek Nissens zawiera ponad 100 numerów części, które obejmują ponad 1150 numerów OE. Wszystkie turbosprężarki firmy Nissens stanowią element przewidzianej przez Nissens koncepcji „First Fit”, co oznacza, że są dostarczane z zestawami uszczelek, wysoko odpornymi śrubami, smarami i instrukcjami instalacji, dzięki czemu montaż odbywa się szybko i łatwo. Każda z turbosprężarek Nissens jest zgodna z jakością oryginalnego wyposażenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!