Nowa funkcja wyszukiwarki partsfinder firmy bilstein group

, 20 marca 2018, 12:49

W wyszukiwarce partsfinder bilstein group pojawił się nowy filtr, dzięki któremu szukanie części ma stać się jeszcze łatwiejsze.

W roku 2017 firma Ferdinand Bilstein skupiająca marki febi, Swag i Blue Print uruchomiła wyszukiwarkę Partsfinder. Ta dostępna online baza pozwala klientom i dystrybutorom części, bezpośrednio dotrzeć do ponad 45 000 części eksploatacyjnych do samochodów osobowych – od czujnika ABS po śrubę głowicy silnika.

Teraz nadszedł czas na kolejny krok: od początku marca dla zarejestrowanych użytkowników dostępny jest tzw. „filtr eksperta”. Dzięki odpowiednio skonstruowanemu polu wyboru, można wyszukiwać specyficzne grupy produktów, które użytkownik definiuje w oparciu o wprowadzone przez siebie informacje. W ten sposób można przykładowo wyszukać wszystkie tarcze hamulcowe posiadające określoną średnicę. Można je wygodnie wybrać przesuwając ikonkę suwaka. Przy pomocy dodatkowych kategorii – na przykład strony montażu, liczby itp. – można w dowolny sposób zawężać wynik wyszukiwania.

Filtr eksperta daje użytkownikom nowe, rozszerzone możliwości wyszukiwania. Dotychczas można było wyświetlać albo całą grupę produktów – przykładowo wszystkie dostępne hamulce tarczowe lub tylko jedną część do określonego modelu samochodu.

W najbliższych miesiącach filtr eksperta będzie na bieżąco rozszerzany. Dzięki temu, zarejestrowani użytkownicy będą mogli wyszukiwać części i produkty stosowane w całym wybranym koncernie samochodowym. Mogą to być przykładowo elementy metalowo-gumowe do Grupy VW lub PSA.

Wyszukiwarka partsfinder jest dostępna bezpłatnie i bez konieczności rejestracji. Zarejestrowani użytkownicy mogą korzystać ze specjalnych funkcji dodatkowych, na przykład ze schowka, w którym można zapisać i szybko przywołać często wyszukiwane modele. Do dyspozycji jest również nowy filtr eksperta.

Wyszukiwarka części jest dostępna online na stronie: partsfinder.bilsteingroup.com/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Walduś, 22 marca 2018, 8:34 0 0

ktoś z tego korzysta?

Odpowiedz