AS-PL wystawcą na targach w Bośni i Hercegowinie

, 12 marca 2018, 8:30

Na początku marca przedstawiciele AS-PL zaprezentowali ofertę handlową marki w mieście Banja Luka podczas targów „Buy From The First Hand” organizowanych przez firmę Auto Milovanović.

Impreza targowa przeznaczona była dla zaproszonych wystawców z branży części samochodowych i sprzętu serwisowego. Zgromadziła ona w tym roku 45 wystawców z 18 krajów oraz 2000 odwiedzających. Od właścicieli sklepów z częściami samochodowymi, przez techników samochodowych i właścicieli warsztatów samochodowych, po mechaników. Targi są jedynym przedsięwzięciem targowym organizowanym w Bośni i Hercegowinie dla tzw. rynku aftermarket. Na stoisku AS-PL można było zobaczyć wybrane produkty z oferty handlowej.

– Nasza firma obecnie współpracuje z partnerami biznesowymi z ponad sześćdziesięciu krajów świata. W tym roku rozpoczęliśmy współpracę z firmą Auto Milovanović. Biorąc udział jako wystawca w tegorocznych targach zaprezentowaliśmy tamtejszym Klientom nasze produkty oraz korzyści płynące ze współpracy z naszą firmą. Ze względu na olbrzymie zainteresowanie ofertą firmy, chcemy rozwijać owocną współpracę z naszym nowym partnerem – mówi Paweł Kotala, dyrektor ds. eksportu w AS-PL Sp. z o.o.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!