Nowe rozruszniki i alternatory DENSO

, 27 lutego 2018, 14:54

DENSO rozszerzyło program urządzeń obrotowych o 23 nowe części: 5 rozruszników i 18 alternatorów. Aktualizacja zapewnia łącznie 481 dodatkowych zastosowań, m.in. w pojazdach marek Toyota, Opel, Suzuki, Honda, Fiat, BMW, Jaguar Land Rover oraz Ferrari.

Rozszerzenie pokrywa m.in. pojazdy marki BMW wyposażone w układ start-stop i hamowanie regeneracyjne. Nowe numery części obejmują również kompaktowy model rozrusznika DENSO PA90 z przekładnią planetarną, który jest stosowany w nowym silniku wysokoprężnym V8 Jaguar Land Rover z układem start-stop.

– Nasz program części skierowany do klientów rynku wtórnego obejmuje najbardziej aktualne technologie rozruszników i alternatorów DENSO, spełnia w 100% normy jakości OE i zapewnia szerokie pokrycie parku pojazdów – powiedział Ruslan Leontiev, product manager odpowiedzialny za urządzenia obrotowe.

Po rozszerzeniu, program rozruszników i alternatorów DENSO dla klientów rynku wtórnego obejmuje łącznie 371 części jakości OE, które mają 5222 zastosowania. Więcej informacji o rozrusznikach i alternatorach DENSO można znaleźć na stronie www.denso-am.pl lub w katalogu TecDoc.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!